פארק הדייג בספסופה (2 דקות נסיעה ממירון)

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו היה? יש המלצות? עולה כניסה? (יש שם רכיבת סוסים, שיט, שזה ודאי עולה השאלה אם בנוסף עולה כניסה)

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כניסה עולה 10 ש"ח
יש אפשרות לדוג ולהשכיר חכות
כמובן שהשייט והרכיבה על סוסים בתשלום נוסף
לא הייתי שם אבל אחותי היתה ואומרת שזה מקום נחמד
את יכולה לעשות חיפוש ולראות תמונות משם

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא הייתי אבל ביררתי איתם.
כניסה עולה 20 ש"ח למשחקיה קטנה (מגלשה ובית פלסטיק, גילאי 1.5-3), פינת ליטוף קטנה ומקומות ישיבה. (באופן אישי היה נראה לי מוגזם לשלם על פינת ישיבה עם כמה ארנבות 20 לנפש...)
כל אטרקציה עולה כסף ומקזזים מזה את הכניסה. שיט עולה לסירה של 6 - 50 ש"ח, חכה לשעתיים עולה 40 ש"ח. טרקטורונים לילדים מגיל 8 - אם אני זוכרת נכון 40 לשני סיבובים. (באטרקציה הראשונה כאמור מקזזים לך את הכניסה, אם את משלמת הרבה כניסות, את מקבלת יותר קיזוזים) מבוגרים משלמים כמו ילדים.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י mali;n5033113:
לא הייתי אבל ביררתי איתם.
כניסה עולה 20 ש"ח למשחקיה קטנה (מגלשה ובית פלסטיק, גילאי 1.5-3), פינת ליטוף קטנה ומקומות ישיבה. (באופן אישי היה נראה לי מוגזם לשלם על פינת ישיבה עם כמה ארנבות 20 לנפש...)
כל אטרקציה עולה כסף ומקזזים מזה את הכניסה. שיט עולה לסירה של 6 - 50 ש"ח, חכה לשעתיים עולה 40 ש"ח. טרקטורונים לילדים מגיל 8 - אם אני זוכרת נכון 40 לשני סיבובים. (באטרקציה הראשונה כאמור מקזזים לך את הכניסה, אם את משלמת הרבה כניסות, את מקבלת יותר קיזוזים) מבוגרים משלמים כמו ילדים.

תודה על התשובה המפורטת!
יש לך אולי טלפון שלהם?

מירי חן

משתמש פעיל
היינו שם ביום ד' בקשנו הנחה והכניסה עלתה לנו 10 ש"ח לאדם אח"כ עשינו שייט באגם קטן מאד עלה לנו 40(כי קזזו לנו כניסה אחת הם לא מקזזים את כל הכניסות לאטקציה אחת) פארק נחמד לא יותר מזה חם שם מאד

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היינו שנה שעברה, הפרסומת שכנעה יותר מהמציאות.
לא ממליצה, אלא אם הם שינו משהו השנה.

לדעתי מחיר יקר לתמורה,
מקום לא מוצל,
2 מתנפחים לילדים ופינת חי קטנה
שלולית מים עכורה שאפשר לדוג שם בתוספת תשלום.
כל דבר עולה עוד סכום,
הדבר הכי שווה היה טרקטורונים שעולים כמובן בהתאם
חיכינו שם שעות בתור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה