דרוש מידע פאלפון עם משיבון - מזכירה קולית

משה חיים הלוי

משתמש רשום
דחוף יש למישהו מידע על נכשיר נייד עם תכונת '' משיבון '' או יש שקוראים לזה ''מזכירה קולית'' שבזמן שמשאירים הודעה אתה שומע את זה ברמקול של הפלאפון ויש אפשרות תוך כדי לענות לשיחה
עדיפות לתומך כשר בגלל שיש שם סים מחו''ל

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דחוף יש למישהו מידע על נכשיר נייד עם תכונת '' משיבון '' או יש שקוראים לזה ''מזכירה קולית'' שבזמן שמשאירים הודעה אתה שומע את זה ברמקול של הפלאפון ויש אפשרות תוך כדי לענות לשיחה
עדיפות לתומך כשר בגלל שיש שם סים מחו''ל
ב 4X4 יש משיבון...

משה חיים הלוי

משתמש רשום
זה לא תומך כשר. זה כשר ועדת הרבנים, אבל אני חושב שהפלאפון תומך בסים לחו"ל רק בשביל שיחות.
לי היה כזה פלאפון עם משיבון:rolleyes:
האם כשהטלפון במצב שקט אז גם המשיבון הוא שקט או ששומעים איך שהוא משאיר את ההודעה?
האם אפשר להשאיר פתיח לפני זה?

משה חיים הלוי

משתמש רשום
מי יודע האם ה משיבון - מזכירה אלקטרונית עובר גם למצב שקט כי מישהו אמר לי שאצלו במכשיר אפילו כשזה שקט אם מישהו מתקשר ומשאיר הודעה הוא שומע את זה בקול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה