דרוש מידע פאות ריקי כהן - מכירה?

• פותח הנושא Netta
  • פורסם בתאריך

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
שבוע טוב,
אשמח לשמוע המלצות, או דיס באישי על פאות של ריקי כהן (איכות, שירות וכו')
וכן אם למישהי יש עצות למה לשים לב במכירה מרוכזת של פאות, אשמח לטיפים.
תודה רבה!!

צחור

משתמש מקצוען
שבוע טוב,
אשמח לשמוע המלצות, או דיס באישי על פאות של ריקי כהן (איכות, שירות וכו')
וכן אם למישהי יש עצות למה לשים לב במכירה מרוכזת של פאות, אשמח לטיפים.
תודה רבה!!
עשית אצלה בסוף?
מחפשת מישהי שעשתה פאה שלה...

מירלה

משתמש רשום
אני עשיתי פאה שלה אבל דרך מישהי אחרת כך שאני לא יודעת לגבי השירות
אבל האיכות שלה מעולה! אני ממש מרוצה
יש לי אותה כבר שנתיים וחצי והשיער שלה מצוין, נראית מהמם!

צחור

משתמש מקצוען
אני עשיתי פאה שלה אבל דרך מישהי אחרת כך שאני לא יודעת לגבי השירות
אבל האיכות שלה מעולה! אני ממש מרוצה
יש לי אותה כבר שנתיים וחצי והשיער שלה מצוין, נראית מהמם!
אצל מי?
תודה רבה!

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כנ"ל
עשיתי פאה שלה אצל פאנית אחרת
יש לי אותה כבר 4 שנים מרוצה מאד!!!

מכירה עוד כמה שעשו אצלה ומרוצות

מירלה

משתמש רשום
אני עשיתי אצל מירי לרנר בבני ברק
הבנתי שכיום היא כבר מייצרת לבד
אין לי מושג אם היא עדיין מביאה פאות של יצרניות אחרות

tsivyaf

משתמש פעיל
יש יצרנית פאות מירי כהן מאוסם משהו מדהים!!
טיב איכות שירות
שלמות

HADASSI

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מוכרת פאות של ריקי כהן
השרות פצצה!!!
פאות איכותיות לאורך שנים רבות.
האחריות שלה שם דבר! עומדת מאחורי הפאה עד הסוף!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה