דרוש מידע פאות מאלי אקספרס- שווה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מחפשת מוכרים של תוספות שיער באלי אקספרס

הסטייל שלי

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה,
אני מחפשת את מספר הטלפון של אשה מרמות ב' שמוכרת פאות מאליאקספרס, יש למשהו?

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי פאה מהממת מאלי כבר שנה וחצי מרוצה עד הגג....
כרגע מחפשת פאה חלקה אבל משהו משהו תוכלי לשלוח לי תמונות?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
@שאף ברירת לגבי ההכשר?
אני אשמח לשמוע
כי גם אני הזמנתי אבל לא בטוחה לגבי זה...

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אני הזמנתי כבר כמה פעמים פאות לי ולקרובי משפחה, צריך לזה מזל. לפחות מחצי מהפאות היה מזל...
השאר התנפחו מהר, התבלו מהר, לא עמד יפה.
העובדה שזה נראה יפה בתמונה, וגם כשקיבלתי, לא עמדה לאורך ימים...
מתצטערת לנפץ קצת את החלום, אבל לא תמיד זה שווה את המאמץ ואת המחיר הזול, כי בסוף משלמים ביוקר.
הולכים שנתיים עם פאה שנראית ככה-ככה עד שנשבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה