דרוש מידע פאה לכלה בבני ברק

מממממממ

משתמש צעיר
שלום מחפשות ממש המלצות (וגם דיס באישי)
איפה כדאי לעשות פאה לכלה בבני ברק (דווקא בבני ברק ענין הנסיעות מורכב מדי)
שמעתי לבינתיים את השמות שבי פלס, יהודית ברגמן ושושי טיקוצקי
אשמח לדעת מה באמת מומלץ ואם יש עוד שמות?

דבורי דייטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
חברה שלי עשתה אצל שושי קאופמן
פאה מעלפת!!!
היא מאוד מרוצה!

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי תכתבי טווח מחיר
כי ברגמן למשל נקראת יקרה בהחלט

מממממממ

משתמש צעיר
אזור עד - 11 אלף בערך
עוד כמה שמות ששמעתי אשמח לשמוע המלצות
יהודית רוטלוי, אסתי כמון
ומה עדיף סתם ככה יצרנית גדולה או פאנית?

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אזור עד - 11 אלף בערך
עוד כמה שמות ששמעתי אשמח לשמוע המלצות
יהודית רוטלוי, אסתי כמון
ומה עדיף סתם ככה יצרנית גדולה או פאנית?
יש לי מישי מקצועית ברמות
עם פאות נדירות, שיער ליגה
עכשיו עושה מכירה שווה ממש!
אם מענין אותך פרטים, אתן לך באישי
בהצלחה :)

saralulu

משתמש מקצוען
אני ממליצה על חני קניג
מאסטרית בתחום, לא עשיתי אצלה ואני מאד מצטערת...
מכירה מישהי שממש עשתה עבודת מחקר עד שהגיעה לחני והיא מטורפת על האליפות שלה וקיבלה הרבה מחמאות על הפאה הנדירה, כשאני מסרקת אצלה כשאני מזדמנת לבני ברק תמיד שואלים אותי אם הפאה חדשה.
אין לי מושג לגבי ההכשר, צריך לברר את זה.
אשמח לתת לך באישי פרטי יצירת קשר עם מי שעשתה אצלה.

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
אני ממליצה על חני קניג
מאסטרית בתחום, לא עשיתי אצלה ואני מאד מצטערת...
מכירה מישהי שממש עשתה עבודת מחקר עד שהגיעה לחני והיא מטורפת על האליפות שלה וקיבלה הרבה מחמאות על הפאה הנדירה, כשאני מסרקת אצלה כשאני מזדמנת לבני ברק תמיד שואלים אותי אם הפאה חדשה.
אין לי מושג לגבי ההכשר, צריך לברר את זה.
אשמח לתת לך באישי פרטי יצירת קשר עם מי שעשתה אצלה.
מה המחירים שלה לאורך כתף (לא לייס)?

Señora

משתמש רשום
גיסתי עשתה אצל יהודית ברגמן, היא מאד נהנית ומבחוץ הפאה נראית מאד יפה!

Rivka_t

משתמש פעיל
יש את רחלי דרהין-
שרות אישי- מתייחסת ומכבדת כל מילה שלך
מוכרת פאות ממש יפות במחירים נורמלים.
אני אישית ממש מרוצה מהשיער- מקבלות מחמאות..

אבה שץ

משתמש חדש
אני אשמח לדעת אם יש להישהי תמונות חדשות ממש בא לי להתרשם ולקנות עדיף לי תמונות מהסלון של שבי פלס
אם מישהי היתה שם (אשמח שישלחו לי בדיס איתי)
בא לי משהו לא מדאי חלק קצת גלי למטה עם המון גבנים אני בהירה משהו כזה בלונד משולב
תודה ממש

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני אשמח לדעת אם יש להישהי תמונות חדשות ממש בא לי להתרשם ולקנות עדיף לי תמונות מהסלון של שבי פלס
אם מישהי היתה שם (אשמח שישלחו לי בדיס איתי)
בא לי משהו לא מדאי חלק קצת גלי למטה עם המון גבנים אני בהירה משהו כזה בלונד משולב
תודה ממש
תוכלי לפנות אלי באישי, אעזור לך בשמחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה