עשרים וחמש הסיסמאות הנפוצות בישראל

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מכיוון שרוב הסיסמאות נאספו, ככל הנראה, מהומלס ומפיצה האט, יש לא מעט סיסמאות שקשורות לשני האתרים האלה. סימני שאלה היו פעם, כנראה, סיסמאות בעברית.

לא ברור אם הסיסמה "0" היא באמת סיסמה או פשוט מידע שהושחת במעבר.

מה שכן ברור זה שזו לא הסיסמה התשיעית הכי נפוצה בישראל, בגלל שרק אתר סוג ז' כמו הומלס יכול להרשות לגולשים שלו לבחור סיסמה כזו. במחשבה שניה, בהחלט יתכן שזו הסיסמה התשיעית הכי נפוצה בישראל.

המידע מבוסס על סט של כ-110,000 סיסמאות, ואפשר להוריד אותו כאן: files.ranh.co.il/passwords.csv. אי אפשר לראות את הקובץ הזה במלואו באקסל 2003 מכיוון שיש בו יותר מדי שורות.

רק ליתר ביטחון, מיינתי את הסיסמאות מחדש כדי שאף אחד לא יחשוב שאפשר לשייך סיסמאות לשמות משתמש לפי הסדר ברשימה, חס וחלילה.

יש די הרבה ג'אנק במאגר הזה – אני מקווה שהוא היה שם מלכתחילה ולא אני יצרתי אותו. מי שרוצים יכולים לבקש את המאגר המקורי בתגובות או באימייל.

הסיסמה שלי בהומלס היתה "FNV21J0i". בהצלחה.

<table><tbody><tr> <td width="100">מספר סידורי </td> <td width="100">סיסמה</td> <td width="100">מופעים</td> </tr> <tr> <td>1</td> <td>123456</td> <td>2419</td> </tr> <tr> <td>2</td> <td>1234</td> <td>1875</td> </tr> <tr> <td>3</td> <td>12345</td> <td>1115</td> </tr> <tr> <td>4</td> <td>12345678</td> <td>445</td> </tr> <tr> <td>5</td> <td>123123</td> <td>218</td> </tr> <tr> <td>6</td> <td>1111</td> <td>216</td> </tr> <tr> <td>7</td> <td>qazwsx</td> <td>189</td> </tr> <tr> <td>8</td> <td>1234567</td> <td>164</td> </tr> <tr> <td>9</td> <td>0</td> <td>155</td> </tr> <tr> <td>10</td> <td>123</td> <td>154</td> </tr> <tr> <td>11</td> <td>121212</td> <td>152</td> </tr> <tr> <td>12</td> <td>1212</td> <td>139</td> </tr> <tr> <td>13</td> <td>111111</td> <td>122</td> </tr> <tr> <td>14</td> <td>55555</td> <td>109</td> </tr> <tr> <td>15</td> <td>pizza</td> <td>100</td> </tr> <tr> <td>16</td> <td>1q2w3e4r</td> <td>91</td> </tr> <tr> <td>17</td> <td>pizzahut</td> <td>90</td> </tr> <tr> <td>18</td> <td>QWERTY</td> <td>83</td> </tr> <tr> <td>19</td> <td>1q2w3e</td> <td>82</td> </tr> <tr> <td>20</td> <td>12341234</td> <td>80</td> </tr> <tr> <td>21</td> <td>password</td> <td>79</td> </tr> <tr> <td>22</td> <td>11111</td> <td>76</td> </tr> <tr> <td>23</td> <td>654321</td> <td>76</td> </tr> <tr> <td>24</td> <td>5555</td> <td>69</td> </tr> <tr> <td>25</td> <td>112233</td> <td>67</td> </tr> <tr> <td>
</td></tr></tbody></table>
המשך: http://ranh.co.il/853.

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
כן, פרסמו את זה בכל הרשת..
לי אישית, לא היה סיסמא אחת בהכל.. בדקתי אחד לאחד..

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סיסמא זהה לשם היוזר, יהיה פחות מופעים, כי אין זה אחיד, אבל בטח היא מהנפוצות

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דבר שלמדתי רק לאחרונה ממומחה לאבטחת מידע, הוא להשתמש בסיסמה בעברית, אבל לכתוב אותה כאשר המקלדת במצב אנגלית. למשל: משהכהן=navfvi, וכן הלאה על זה הדרך. עדיין לא יצא לי להשתמש ברעיון הזה, אבל הוא רעיון חזק מאוד.

israellieb

משתמש רשום
D I G I T A L
יש אפשרות אחרת בה אני משתמש
בכל האתרים שאני לא סומך עליהם
אני נותן סיסמה אחת
ולאתרים החשובים שהם מאובטחים ברמה טובה הרבה יותר סיסמה אחרת
בכל מקרה אף אחד לא בדיוק יזיק לי אם הוא יצליח לפרוץ לתיבה שלי בפרוג לדוגמא
אבל לגמייל זה כבר סיפור אחר

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אז לי יש שיטה משודרגת ומדהימה בפשוטה :)
יש לי סיסמא שחלק מסוים בה מתקדם בלוגיקה (חשבון מספרי).
כך שלכל מקום אני נותן גירסא אחרת של הסיסמא, לפי חלוקה פשוטה.

הבנק שדורש ממני להחליף סיסמא כל חודשיים - מקבל את הגירסא האחרונה
אתרים ברמת אבטחה גבוהה מקבלים את הגירסא שלפני הבנק.
אתרים ברמה בינונית מקבלים את הגירסא שלפני.
ואתרים ממוצעים שאי אפשר לסמוך עליהם בשקל, מקבלים את הגירסא הכי מיושנת.

איך זה?

ניב אסרף

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י drvvv;431814:
אז לי יש שיטה משודרגת ומדהימה בפשוטה :)
יש לי סיסמא שחלק מסוים בה מתקדם בלוגיקה (חשבון מספרי).
כך שלכל מקום אני נותן גירסא אחרת של הסיסמא, לפי חלוקה פשוטה.

הבנק שדורש ממני להחליף סיסמא כל חודשיים - מקבל את הגירסא האחרונה
אתרים ברמת אבטחה גבוהה מקבלים את הגירסא שלפני הבנק.
אתרים ברמה בינונית מקבלים את הגירסא שלפני.
ואתרים ממוצעים שאי אפשר לסמוך עליהם בשקל, מקבלים את הגירסא הכי מיושנת.

איך זה?
גם אני ככה האמת, בדרך כלל אני מוסיף גם את שם האתר בסיסמה לדוגמא: 102030prog , 102030walla וכיוצא בכך

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נסיתי, נכשל.

נכתב ע"י גרפיקנער;431765:
דבר שלמדתי רק לאחרונה ממומחה לאבטחת מידע, הוא להשתמש בסיסמה בעברית, אבל לכתוב אותה כאשר המקלדת במצב אנגלית. למשל: משהכהן=navfvi, וכן הלאה על זה הדרך. עדיין לא יצא לי להשתמש ברעיון הזה, אבל הוא רעיון חזק מאוד.
אני ניסיתי... אך מה קורה כאשר אתה (בגלל זה) כלל לא זוכר את הסיסמה, אלא מקיש באותיות, ופתאום רוצה להכנס מהפלאפון? או נקלע למקלדת רק אנגלית (ולא למדת הקלדה עיוורת...)
...
לכן הפסקתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה