עשית פעם מבחן אמירם?

Mark 1

משתמש מקצוען
איך התכונתתם אליו?
אשמח לקישורים לתרגולים.
כמו"כ כל הכונה תעזור!
יש את מכון נועם אבל מאד יקר - מומלץ?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
עשיתי אמי"ר
את יכולה לפנות באישי.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חיפשתי בגוגל כל אתר שנותן סימולציה בחינם והגעתי לפחות ל- 5 כאלו. כך קיבלתי התרשמות על הרמה הממוצעת שלי.
אחר כך נרשמתי לאתר "פטור" (בעיני הוא הכי מוצלח) עלה משהו באזור ה-200 שח לקורס. עם המון פעילויות שינון וחזרה. השקעתי במשך חודש לפי הנחיות האתר וב"ה יגעתי ומצאתי:)

תראי באשכול הזה שהרחבתי על כך: https://www.prog.co.il/threads/איך-לומדים-למבחן-אמיר-אמירם.365479/#post-5569307

המון הצלחה!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי אמירם,
נרשמתי לנועם, למדתי,
עשיתי שוב - וקיבלתי אחוז פחות...
יש לציין שאת המבחן השני עשיתי בתשעת הימים ויש אז מידת דין אז לא יודעת (כאילו זה ימים שכלום לא הולך בהם)
ולמען ההגינות התלוננתי והם החזירו לי את הכסף עד השקל האחרון

Mark 1

משתמש מקצוען
ולמען ההגינות התלוננתי והם החזירו לי את הכסף עד השקל האחרון
מחזירים כסף למי שלא עובר?
(בעצם קיבלת אחוז פחות מהציון שקיבלת בבחינה לפני שבכלל למדת דרכם?)

דבר ראשון אמא.

משתמש פעיל
חיפשתי בגוגל כל אתר שנותן סימולציה בחינם והגעתי לפחות ל- 5 כאלו. כך קיבלתי התרשמות על הרמה הממוצעת שלי.
אחר כך נרשמתי לאתר "פטור" (בעיני הוא הכי מוצלח) עלה משהו באזור ה-200 שח לקורס. עם המון פעילויות שינון וחזרה. השקעתי במשך חודש לפי הנחיות האתר וב"ה יגעתי ומצאתי:)

תראי באשכול הזה שהרחבתי על כך: https://www.prog.co.il/threads/איך-לומדים-למבחן-אמיר-אמירם.365479/#post-5569307

המון הצלחה!
יש עוד מישהי שיכולה להמליץ על 'פטור'
אני ממש מתעניינת!

$bsd

משתמש פעיל

המון הצלחה!
הסרטונים שלהם פתוחים בנטפרי?

$bsd

משתמש פעיל

המון הצלחה!
@imagine
הסרטונים שלהם פתוחים בנטפרי?

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

$bsd

משתמש פעיל
כן. ומה שהיה חיוני ללמידה בהחלט נפתח. חלק מהסרטונים כנראה שלא... ככה זכור לי במעומעם... אבל שוב: לא משהו שהפריע מהותית ללמידה!
תודה,
את יודעת איך אפשר לקבל קופון להנחה שם?

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה,
את יודעת איך אפשר לקבל קופון להנחה שם?
וואי, את מעלה בי נשכחות:rolleyes:
לרגע התכוונתי לענות שאין לי מושג על איזה קופון את מדברת ושאין לי מידע על כך.
ופתאום נצנץ לי איזשהו זיכרון שבאמת כשרציתי להירשם היתה אפשרות להוזלה כלשהי שלא הצלחתי לקבל דרך האתר (לא זוכרת למה, האם כי לא עמדתי בקריטריונים, לא היה לי sms... לא זוכרת!) בקיצור, מה שכן זכור לי זה שהתקשרתי אליהם טלפונית ולנציגה הנחמדה שענתה לי הסברתי שאני מתלבטת בין כמה אתרים והם עשו עלי רושם טוב, מצד שני זה יקר לי ללא הקופון ואני לא מצליחה להשיג אותו... ואז היא הציעה לי בנדיבות לסדר את הענין טלפונית וקיבלתי את ההנחה על ידה.
תקשיבי, אני מרגישה אחרי היפנוזה:eek:
לא מאמינה שנזכרתי בזה!!! אבל כנראה משמים החליטו שאת ראויה לקבל את המידע הזה ומשום כך התעורר לפתע הזיכרון הנושן הזה.
אז את יכולה גם לנסות, מאחלת לך שתצליחי!

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אתר חינמי של הכנה לפסיכומטרי מטעם המדינה (שוויון הזדמנויות...), מאוד מוצלח לדעתי, צריך להרשם
https://courses.campus.gov.il/
יש שם מילון אנגלית עם מילים חשובות, מסודר בכמה רשימות לפי דרגות קושי בסדר עולה
מה שאני עשיתי, לקחתי פנקס והתחלתי לעבור על הרשימות מה שלא הכרתי רשמתי. ואז פשוט לשנן. ועדיף קצת כל יום ובהתמדה מאשר לשבת יום אחד שעתיים. או אפילו כמה פעמים ביום 5 דקות. מה שכיף בלימוד הזה שאת לא צריכה לפנות לך זמן לימוד שקט, ארוך ובלי הפרעות. את יכולה כל היום ללמוד פה ושם מילה. (למשל לומדת שלוש מילים לפני שאת מתחילה לשטוף כלים או לפני נסיעה ויכולה לחזור עליהם בראש כל השטיפה/הנסיעה עד שזה נכנס) וגם לחזור שוב על מה שלמדת לפני כמה ימים כי דברים שלומדים כמו תוכי ואין בהם הגיון - נוטים לשכוח מהר.
לדעתי מה שהכי חשוב זה אוצר מילים, כדי לא להתקע בשאלה שאין לך צל של מושג על מה היא מדברת
כמובן שצריך גם להתאמן על קריאה מהירה, לקרוא ולקרוא טקסטים. ויש גם אתרים עם מבחנים לדוגמא שאת יכולה לתרגל את סגנון השאלות (את יכולה לעבור על הפרקים של האנגלית במבחני פסיכומטרי)
שיהיה בהצלחה!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
(בעצם קיבלת אחוז פחות מהציון שקיבלת בבחינה לפני שבכלל למדת דרכם?)
כן
מחזירים כסף למי שלא עובר?
לא מאמינה, חברות שעשו איתי ולא הצליחו לא קיבלו
רק כתבתי קצת חריף וכולי...
בכל מקרה זה לא לא לעבור, בהתאם לציון כמות הקורסים שאת צריכה לעשות
אני הייתי צריכה לעשות ארבע קורסים מתוך חמש ואם הייתי מקבלת עוד אחוז אחד הייתי צריכה רק שלוש ולכן נרשמתי לנועם ועשיתי שוב כי אמרתי בטח אחוז אחד זה יעלה
אבל רבות מחשבות....

crg

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך התכונתתם אליו?
אשמח לקישורים לתרגולים.
כמו"כ כל הכונה תעזור!

עשיתי אמירם.
אחרי קורס הכנה לאמירם - אנגלית בסיסי
במשך הקורס למדתי המון אוצר מילים מתוך מאגר ייעודי לאמירם (הכנתי כרטיסים לחלק מהמילים. מצרפת, אם יעזור למישו...)
זה בעיקר, וגם השלמת משפטים.
בתכלס במבחן עצמו בערך רק ניחשתי- לא הבנתי מידי ועברתי יפה ב"ה. תפילות וסיעתא דשמיא...

בהצלחה!!

קבצים מצורפים

• טבלאות מילים.zip
    KB 45.4 · צפיות: 152

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בגדול: ללמוד מילים. ועוד מילים. ועוד מילים. ולחזור עליהם המון המון.
לתרגל - כמה שיותר, אבל בתנאי זמן אמיתיים, כי הזמן הוא פרמטר משמעותי.
ולקרוא - תמיד עוזר וכדאי, בעיקר בשביל שיפור מהירות הקריאה.

crg

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך לומדים עם הכרטיסים האלה?
מדפיסים דו"צ, גוזרים, מקבלים כרטיסים שמצד אחד מילה באנגלית ומצד שני הפירוש שלה. כל פעם מערבבים את הסדר וכך לומדים את המילים...

זה היה לי כל כך ברור שלא אחזתי שאני צריכה להסביר:) סליחה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה