דרוש מידע עשיתם SSN דרך השגרירות

צבי2

משתמש פעיל
יש כאן מישהו שעשה דרך השגרירות ויכול לעזור לי עם שאלה קריטית?

צבי2

משתמש פעיל
הגשתי בקשה יחד עם דרכון, קיבלתי אחרי חודש+ את הדרכונים החדשים וגם את טופס הבקשה של הSSN עם הצילומים, הגיוני ששלחו את הבקשה בחזרה ושלחו העתק לארה"ב או שיותר סביר שהיה טעות ולא הגישו את זה בכלל?

שלום לקרוב

משתמש רשום
האם נתת את המסמכים של הדרכון והמסמכים של הssn באותו דלפק? כי לפי הזכור לי זה 2 דלפקים שונים ואולי לכן החזירו את זה כי זה מחלקה אחרת בכלל

צבי2

משתמש פעיל
לקחו לי הכלבדלפק אחד, אח"כהקונסולית עברה איתי רק על הדרכון אבל כן אמרה שיקח לSSN כמה חודשים טובים

PNINIT

משתמש רשום
לי הם הנפיקו במקום מכיוון שבאתי עם ילד מעל גיל 14 ותוך שבועיים זה היה אצלי בבית

Morris

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אצלנו הגיע הSSN שנה (או יותר לא זוכרת בדיוק) אחרי שהגשנו את זה.
כבר התיאשנו והגשנו שוב את הבקשה, ופתאום זה הגיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה