עזרה באקסל ערך שעה פחות מערך שעה אחר

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא בטוח שהכותרת מנוסח טוב.

בכל אופן, אני רוצה התא יחזיר לי ערך של שעה מסוים ע"פ ערך שעה שבתא אחר.

כלומר, בעמודה D מופיע ערך של זמן מנחה בשעה 6:47, אז אני רוצה שבעמודה C יופיע ערך של שעה שהוא 1:30 לפני השעה שמפיע בעמודה D. כדי שאני יוכל לדעת ששעה וחצי לפני מנחה אני צריך....

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא בטוח שהכותרת מנוסח טוב.

בכל אופן, אני רוצה התא יחזיר לי ערך של שעה מסוים ע"פ ערך שעה שבתא אחר.

כלומר, בעמודה D מופיע ערך של זמן מנחה בשעה 6:47, אז אני רוצה שבעמודה C יופיע ערך של שעה שהוא 1:30 לפני השעה שמפיע בעמודה D. כדי שאני יוכל לדעת ששעה וחצי לפני מנחה אני צריך....
קוד:
=D1-(1.5/24)

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
וואוו!! לא ידעתי שזה כ"כ מסובך. (לא מכיר את הנוסחה 'רייט, לפט').
עכשיו הסתבכתי עם הנסחה בתא K2 (נסיתי להוסיף pm ע"פ מה שכתבתם, אבל כנראה יש בעיה אחרת).

קבצים מצורפים

• סדר היום יום שישי.xlsx
    KB 51.7 · צפיות: 8

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
וואוו!! לא ידעתי שזה כ"כ מסובך. (לא מכיר את הנוסחה 'רייט, לפט').
עכשיו הסתבכתי עם הנסחה בתא K2 (נסיתי להוסיף pm ע"פ מה שכתבתם, אבל כנראה יש בעיה אחרת).
שם הכי פשוט תעשה את הנוסחה המקורית
קוד:
=M2-(1.5/24)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה