עריככת קובץ P.D.F

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם ניתן לעבוד על קובץ P.D.F בצורה כלשהי?
נתקלתי עכשיו בקובץ כזה שניתן לסמן תיקונים והערות בתוך בלון שאני קובעת את מיקומו בהתאם למקום המצריך עריכה, תיקון וכד', ובבלון אני מסמנת את הטעון תיקון.
מישהו יודע להסביר לי איך לבצע את זה?

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
נכתב ע"י אסתיג;2197215:
נתקלתי עכשיו בקובץ כזה שניתן לסמן תיקונים והערות בתוך בלון שאני קובעת את מיקומו בהתאם למקום המצריך עריכה, תיקון וכד', ובבלון אני מסמנת את הטעון תיקון.

באופן כללי אפשר לבצע שינויים בתוך פי די אף, אני עובד עם תוכנת foxit reader ושם אפשר להוסיף ולמחוק טקסט, להוסיף חתימות, ועוד הרבה אפשרויות.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צריך להתקין את התוכנה הזו?

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יונתן1;2198103:
באופן כללי אפשר לבצע שינויים בתוך פי די אף, אני עובד עם תוכנת foxit reader ושם אפשר להוסיף ולמחוק טקסט, להוסיף חתימות, ועוד הרבה אפשרויות.

לא תמיד אפשר לבצע שינויים בפי די אף. יש מקורות שמגנים על החומר, גם בfoxit reader
מנסיון...
ההמלצה שלי- להשתמש בocr זו תוכנה באינטרנט שממירה קבצי pdf (או סתם קבצים סרוקים) לקובץ וורד. עיקר הנסיון שלי הוא עם קבצים באנגלית שאז זה בחינם.
לגבי ocr בעברית ידוע לי שקיים כזה דבר, לא בטוחה שזה בחינם.

ערך רב

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י אסתיג;2200819:
צריך להתקין את התוכנה הזו?

היא תוכנה חינמית, וניתן להשיגה גם בגירסא "ניידת" שאינה טעונה התקנה.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה אני עושה למעשה כדי להתחיל לעבוד על פידיאף?

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר גם adobi acrobat.
אם זה חינמי?
לכאורה כמו שאר התוכנות...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אסתיג;2197215:

שלום
כל מה שכתבו לך לא רלוונטי
הבלונים של ההערות הם לא שינויים בגוף ה PDF, אלא כלי שקיים ב adobe reader החינמי (בגירסאות הישנות היה צריך להגדיר בתוכנת אקרובט את האפשרות הזו, אך בגירסאות הנוכחיות זה אפשרי על גבי כל קובץ)
קליק ימני, הוסף מדבקה

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אגב, כבוד הרב המנהל,
איך אני נרשמת לקבלת הטיפים באינדיזיין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה