עריכה לשונית

HIGHLIGHT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבררת בשביל לקוח - כמה אמור לעלות עריכה לשונית - לחומר של חמש ספרים, בערך 700 עמודים בכל כרך. (בגדול זה ערוך יפה אבל יש צורך בעריכה)
איך מתמחרים כזה דבר?
תודה!

יונית3

משתמש צעיר
התימחור הוא בדרך כלל לפי מספר גליונות דפוס (יש תעריף עריכה לגליון ומכפילים במספר הגליונות). ב- 700 עמודים יש לפחות 40 גליונות דפוס, כנראה יותר. התעריף לעריכה לשונית הוא כמה מאות ש"ח לגיליון (תלוי בעורך).

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם תנסו להגדיר יותר את העבודה: סגנון חיבור, מה נדרש מהעורך, וכיוצא בזה.
אולי נוכל לסייע לכם בעז"ה.

toichen

משתמש רשום
רק לפי שעה. חוץ אם יש לך דרך ברורה לדעת כמה זמן זה יקח כל גליון. אבל דברים כאלה קשים מאד לשער.

shar

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תמחור

נכתב ע"י toichen;2432916:
רק לפי שעה. חוץ אם יש לך דרך ברורה לדעת כמה זמן זה יקח כל גליון. אבל דברים כאלה קשים מאד לשער.

הבעיה מתחילה שמחברים לא מעונינים לשלם לפי שעה כי אינם יודעים בכמה תסתכם העלות של העריכה

ערך רב

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י shar;2433756:
הבעיה מתחילה שמחברים לא מעונינים לשלם לפי שעה כי אינם יודעים בכמה תסתכם העלות של העריכה

אני לוקח בדרך כלל כמות קטנה של החומר ובודק כמה זמן זה לוקח לי, ולפי זה מכפיל בכמות החומר הכללית ונותן הצעת מחיר גלובאלית.

shar

משתמש צעיר
עריכה תורנית
נכתב ע"י ערך רב;2434615:
אני לוקח בדרך כלל כמות קטנה של החומר ובודק כמה זמן זה לוקח לי, ולפי זה מכפיל בכמות החומר הכללית ונותן הצעת מחיר גלובאלית.

אכן כן, זו הצורה היעילה, עם המלצה לתוספת קצת

עט הדר

משתמש מקצוען
מובן מאד שהמו"ל רוצה לדעת כמה יעלה לו.
לכן, לתת הערכת מחיר מראש לפי התנסות בחומר
אבל להדגיש שבפועל התשלום יהיה לפי שעות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה