דרוש מידע עקירת שיני בינה לא כלואות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לוליין

משתמש צעיר
מחפשת מידע על רופא עבור עקירה של שיני בינה לא כלואות, אך יושבות על עצב (דרוש צילום CT).
האם יש צורך ברופא מיוחד (כמו ד"ר נועם ברוק וכד') או שמספיק רופא של קופ"ח?
או לחלופין, יש למישהו המלצות על ד"ר גיא דורל מבריאות השן בירושלים?
דחוף לי מאד!!
תודה רבה

לוליין

משתמש צעיר
כי זה מיליון כסף...
יש השתתפות של קופ"ח?

נערך לאחרונה ב:

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זה יושב על עצב, צריך לנהוג במשנה זהירות

לוליין

משתמש צעיר
@מעצבת אלבומים
עקרתי את השן הבוקר ויש לי עד עכשיו כאבי תופת מטריפים, איומים ונוראים שרק מתגברים!!!! שום משכך כאבים לא עוזר אבל בכלל!
בחיפוש קצרכאן בפרוג אני פתאום רואה שיש הבדל בין טיפול במרפאה שלו לטיפול במאוחדת. במרפאה שלו זה עם לייזר ובמאוחדת זה היה רגיל, לא ידעתי את זה :(:cry:
פשוט בלתי נסבל. גם לך זה כאב כך?
מציינת שכשהתקשרתי למרפאה שלו בזמנו ההצעת מחיר היה 1250-1450 ש"ח, ובמאוחדת שילמתי 487 ש"ח, מבינה עכשיו שזול שווה זול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה