עקידה

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סוף סוף כותרת ראויה לשמה...:D

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דוד מקסים ביותר
קצת חשוך לי

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
רכות שמלטפת...

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י tzivi;1206950:
דוד מקסים ביותר
קצת חשוך לי

תודה רבה :)

אצלי במסך אני לא רואה את הבעיה, בהדפסה זה בדר"כ נראה דומה.
המטרה בתאורה הזאת היא לדמות חלון מאחור, לתלת ממדיות, אם הייתי ממלא מקדימה בעוצמה גבוהה יותר האחורית לא היתה מורגשת. תאורה אחורית לא מרוככת לא התאימה לתמונה ...
בתוצאה ישנה תאורה אחורית רכה, מילוי של סופטבוקס גדול לפנים, ועוד מילוי לרגליים, ככה המרכז נותן את העומק.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מאוזן לי מידי..
הייתי מצפה לזווית קצת שונה, למשל,, קירבה יחסית אל הראש או אל הרגליים.

E&A

משתמש מקצוען
אהבתי את האפקט של התאורה האחורית על הבד, רק חבל שהתאורה לא באה יותר מהכיוון של הראש, כך גם הית מקבל תאורת שיער וגם הבד היה מואר קצת וגונב פחות מההצגה (העין נמשכת מאוד לבד).
אלכסון כזה יותר (נכון) זורם לי בעין.
צפה בקובץ המצורף 187158

קבצים מצורפים

• ניובורן.jpg
    KB 295.4 · צפיות: 4

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י דוד דנברג;1206888:
מצלמה, תאורה, שמיכה, מטפחת ושינה עמוקה של תינוק עקוד, זה מה שצריך בשביל תמונה שלווה ...

צפה בקובץ המצורף 187099

וגם חימום...

הייתי חייבת להגיב
התמונה מקסימה ומגרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה