דרוש מידע עצות לשיפור הזיכרון

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
שלום חברים.
אשמח מאוד לשמוע עצות לשיפור וחידוד הזיכרון. לטווח קצר, ולטווח ארוך. (ואדרבה אשמח ביותר לקרוא מי שישתף מנסיונו האישי. אבל לא רק)
אם ע"י טכניקות, תוספי תזונה, שינוי הרגליים, ספרים שעוסקים בכך ואתם ממליצים, וכל מה שיכול לעזור.
ב"ה אכתוב ג"א כמה עצות מהניסיון האישי, וממה שקראתי בספרים.
תודה רבה לכולם.

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
ב. תוספי מזון.
אשמח לשמוע ממי שמשתמש באומגה 3 ומרגיש שיפור בזיכרון.
כמו כן אשמח לשמוע מניסיון מי שלוקח 'אקטיב בריין' אם אכן מועיל לכם לשיפור הזיכרון.
אני בעצמי לוקח את שני התוספים האלה, אבל מסופק עד כמה הם מועילים.

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
לשחק טטריס
לשתות קפה 2 כוסות ליום
לשתות חצי כוס יין אדום ליום
לאכול טונה
ושקדים ואגוזים.
כל זה אמר לי נוירולוג.
אפרופו טטריס.
אכתוב מניסיון שמשחק שחמט מחדד ומשפר את הזיכרון.
לגבי המלצת הנוירולוג לאכול אגוזים ושקדים, זה ככל הנראה בגלל שמכיל אומגה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שום דבר!
נולדים עם זה, או שיש לך את זה או שאין לך את זה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
בשבילי לא... אני דווקא כן נולדתי עם זה
טוב אז אסביר עוד קצת.
גם בנ"א שנולדו עם זכרון חזק א. במשך השנים הזכרון נחלש ב. תזונה לקויה מחלישה אותו ג. יש תוספים וכן טכניקות שבעזרתם אפשר לחדד את הזיכרון.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טוב אז אסביר עוד קצת.
גם בנ"א שנולדו עם זכרון חזק א. במשך השנים הזכרון נחלש ב. תזונה לקויה מחלישה אותו ג. יש תוספים וכן טכניקות שבעזרתם אפשר לחדד את הזיכרון.
אתה צודק אולי שישנן דרכים לשפר את הזיכרון, (לא ניסיתי, לך תדע מה יקרה אם אשפר את הזיכרון)
אבל עדיין יש את תנאי הבסיס...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
נראה לי שקראתי אותם.
לא הועיל באופן מיוחד. (בכללי הזיכרון שלי נחשב לחזק בלעה"ר, אבל תמיד יש מקום לשיפור...)
לי הועיל מאד
יש לי זכרון צילומי, ועדין עזר לי מאד ביכולת לזכור רשימות (רשימות של משימות לבצע, רשימות של סיבות לפרוץ מלחמת העולם הראשונה אי שם במבחן החוץ... בקיצור כל דבר שצריך לזכור אפשר לארגן בראש ברשימה ולזכור לפי השיטות שם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה