עצה חשובה

פיר

משתמש סופר מקצוען
בסד
ממש מבקשת לקבל עצה יש לי פטיו פתוח היוצא מחדר שינה מעלי יש חלונות של מקלחונים מהקומות הגבוהות יותר
שהיונים מוצאות להם מקום על סף החלונות שלהם ותסלחו לי מאוד כל הלשלשלת נופלת לרצפת הפטיו מחזה מאוד מאוד מגעיל וגורם לזבובים מחוללי מחלות חשבתי לעשות גגון אבל במחשבה שניה יהיה ליונים מקום נוסף לנחות עליו. זקוקה לרעיונות שאטכל לעשות הציעו לי פאנל מוקצף שעליו אוכל לשים דוקרנים מה דעתכם?
אשמח מאוד לתגובותיכם והמלצתכם לגבי איש מקצוע באזור בית שמש.

ד.ב.

משתמש מקצוען
למה לא להשים דוקרנים בחלונות של השכנים אם זה חיצוני לחלונות של שרותים / מקלחת לא נראה שזה יפריע לאי מי

פיר

משתמש סופר מקצוען
למה לא להשים דוקרנים בחלונות של השכנים אם זה חיצוני לחלונות של שרותים / מקלחת לא נראה שזה יפריע לאי מי
בסד
אני אנסה לעשות את זה בתקוה להצליח הדירות מושכרות .תודה על התשובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה