התייעצות עמידות של ראטן סינתטי

אמיר88

משתמש חדש
אני מחפש ריהוט לגינה בסגנון סלון ומצאתי כמה דגמים שאני אוהב את העיצוב שלהם ושהם עשויים מאלומיניום וראטן סינתטי (פה למשל https://www.baligam.co.il/category/garden-furniture/1350/ יש את דגם יורק שאני ממש אוהב). מה שרציתי לדעת זה אם הראטן הסינתטי הזה הוא עמיד למזג אוויר? כי שמעתי ממישהי שאצלה הראטן התפרק אחרי שתי עונות בשמש ומישהו אחר אמר לי שאצלו זה מחזיק מעמד מעולה, יכול להיות שזה סוג שונה של ראטן? יש ראטן שהוא נחשב עמיד יותר? ואם כתוב שיש שכבת הגנה נגד UV זה אמור להשפיע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה