דרוש מידע עלי אקספרס עשו מבצע וגבו מחיר אחר

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ביום 15.10.2020 פתחתי (באמצע הלילה) את עלי אקספרס וגליתי שיש מבצעים של 30-40-50% והמבצע עומד להסתיים בעוד כמה שעות (בבוקר) היו הרבה דברים שרציתי והתלבטתי בעבר ושראיתי את המבצעים האלו פשוט קפצתי על המציאה וקניתי.
עלי אקספרס רשום אצלי בעברית - וגם את סוג המטבע אני רואה בשקלים - כך שאני רואה את המחיר בשקלים וקל לי להחליט אם שווה או לא.
בקיצר, בלילה הזה - המחירים היו ברצפה והוספתי לעגלה - ולמעלה יש כיתוב עוד כך וכך שעות המבצע נגמר....
באמת עשיתי קניה רצינית - מה שאני לא עושה אף פעם, אבל זה היה שווה (שאפילו חברת אשראי בקשה אימות כדי לדעת שזה לא גנוב)
שלמתי כאמור בכרטיס אשראי - היה רשום סכום לתשלום (שלמתי על פריט פריט) בדולר ולמטה היה רשום את הסכום בעברית (שלא תאם בדיוק את ערך הדולר - כלומר הדולר היה גבוה, והמחיר בעברית היה נמוך - כמו שהיה כתוב באתר) - אז הבנתי שזה מחיר המקור - ובעצם מה שאני משלמת זה הסכום שהיה רשום בעברית בשקלים וגם מתחת לדולר בערך כך וכך הסכום בשקלים.

היום, אני נכנסת לאתר הבנק - בודקת לראות את החיובים - כי לפעמים יש תוספת של קצת במחיר בגלל המרה של הדולר בשקלים - ורציתי לראות כמה זה יצא בסופו של דבר - התוספת לא באמת כ''כ משמעותית.
(העסקה נעשתה ב 15.10 והחיוב נעשה ב 16.10) אבל אני רואה שהסכום שנגבה זה לא הסכום של השקלים - אלא הסכום בדולרים
מה שיוצא שסכום הקניה האמיר לסכום שלא התכוננתי אליו - וגם היו דברים שבהחלט לא הייתי קונה - רק בגלל שזה היה במבצע - במחיר רצפה.

מה עושים במקרה כזה? בעצם הייתה פה הטעיה - באתר היה רשום הסכום בשקלים. גם בתשלום היה רשום למטה כמה יצא לי בשקלים - אבל זה נגבה בדולרים (שגם זה היה רשום- אבל זה לא תאם מחיר, והבנתי בגלל המבצע המחיר הוא בשקלים שהם רשמו לי, כי יש עכשיו מבצע ולכן המחיר הנמוך - ובעצם הסכום בדולרים לא היה מבצע - ואפילו עכשיו ללא מבצע יש מחירים יותר זולים באותו חנות -אם אני לוחצת על התמונה שהזמנתי ומגיעה לחנות - למוצר - ורואה את המחיר העדכני)

הדבר היחיד שיש לי הוכחה למה שהיה זה רישום אצלי - מה קניתי בעלי אקספרס וכמה זה עולה בשקלים (בחלק גם ציינתי כמה היה רשום בדולר- ורואים שזה לא תואם)
אבל אין לי צילום מסך על המבצע הזה, או איך זה היה נראה בתצלום - כי לא חשבתי שיהיה בעיה - ובעצם הם גבו מחיר גבוה.

יש למשהו מקום שאפשר לכתוב, להתלונן - על דבר כזה - היה מבצעים - היה גם רשום למעלה בעגלה עוד כך וכך זה נגמר ובתכל'ס הם גבו מחיר דולרי - שלא היה מופיע באתר!!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
המחיר לתשלום תמיד הוא בדולרים,
התצוגה בש"ח זה רק לנוחיותכם (במקרה הזה קצת פחות).
אבל אין לי צילום מסך על המבצע הזה, או איך זה היה נראה בתצלום - כי לא חשבתי שיהיה בעיה - ובעצם הם גבו מחיר גבוה.
בדף ההזמנות שלי יש בכל מוצר קישור לצילומסך של דף המוצר בעת הקניה,
נסו לבדוק מה מופיע שם.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המחיר לתשלום תמיד הוא בדולרים,
התצוגה בש"ח זה רק לנוחיותכם (במקרה הזה קצת פחות).

בדף ההזמנות שלי יש בכל מוצר קישור לצילומסך של דף המוצר בעת הקניה,
נסו לבדוק מה מופיע שם.
אני מבינה שזה רק לנוחות שלי המחיר בשקלים - אבל בכל אופן - היה רשום שיש מבצע - ואצלי האתר עם המטבע הישראלי - והמחיר היה בשקלים - לא כמו הדולרים שהופיעו בתשלום אשראי ולמטה כמה שזה יוצא (בדיוק כמו שהיה רשום באתר - המחיר הזול)

השאלה אם אי אפשר להתלונן באופן כללי - שהיה פה הטעיה (איך נהיה כזה הטעיה - אני לא יודעת שמחיר השקלים והדולר לא תואם) וגם היה מצויין שיש מבצע והיה רשום בצד 30 -40 - 50 % (או יש מקומות שלא היה מבצע) הנחה.

נ.ב איפה בדף ההזמנות יש קישור לצילום מסך - כי בדף ההזמנות שלי למטה רשום - המחיר בדולרים ששולם.
כמו כן, בדף ההזמנות למטה יש קישור לצילום של מוצר שצולם כאשר הוא מוכן להזמין במועד - אבל לא צילום מסך של דף ההזמנה ששם היה רשום המחיר בדולרים וכמה אמור לצאת לך בשקלים.

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

איבאיבא

משתמש פעיל
אני לא יודע אם זה קשור אבל באותו יום היה בעיה בכמה אתרים אמריקאים בחישוב של שער ההמרה מדולר לשקל כנראה שזה הסיפור גם אצלך
תסתכלו כאן מחיפוש בגוגל (לא נפתח לי הכתבה בנטפרי)

וגם כאן (אנשים שקנו אז וביטלו להם את הזמנות)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכאורה, נראה שזה כנראה הבג הזה...
אבל מצד שני - היה רשום 30%, או 40% או אפילו 50% הנחה לכן שהמחירים היו ברצפה זה היה נראה לי ולא בדקתי בדיוק כמה זה ההנחה ביחס....

ונגיד באמת שזה היה בג - ההזמנות שלי כבר בדרך לישראל (אגב, הפעם יותר מתמיד חלק מההזמנה הגיע לארץ היעד - אחרי 13 יום, דבר נדיר מאוד) כך שאי אפשר לבטל.

השאלה אם אפשר לפנות לעלי אקספרס - בצורה ישירה דרך מייל או משהו כזה ולהגיד להם מה היה פה - אולי הם יזכו על חלק מהמחיר או משהו כזה....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
השאלה אם אפשר לפנות לעלי אקספרס - בצורה ישירה דרך מייל או משהו כזה ולהגיד להם מה היה פה - אולי הם יזכו על חלק מהמחיר או משהו כזה....
אם באמת היה באג כזה, ונפלתם בו, יש סיכוי לקבל פיצוי, בהחלט.

נסו לפנות לצ'אט אנושי באלי-אקספרס, הם חבר'ה מאד אדיבים (אבל קצת קשה להשיג אותם) היושבים בלונדון, אם היה באג כזה אצלם הם אמורים להכיר אותו כבר...
בכל אופן, הכינו קישורים מראש לשלוח להם על הבאג הזה, ותסבירו את התקלה שקרתה.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקישור לידיעה על הבאג - קבלתי למעלה איבאיבא - נראה לכם שזה יספק אותם או לחפש עוד קישורים?
דבר נוסף, אתם יכולים לתת לי קישור לצ'אט אנושי באלי-אקספרס (זה פתוח בנטפרי?) כדי שאוכל לכתוב להם על מה שקרה...

תודה רבה!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נראה לכם שזה יספק אותם או לחפש עוד קישורים?
כדאי לעשות גיגול קצר, ולחפש אם יש עוד מקומות שמדברים על זה, זה יכול לעזור.
אתם יכולים לתת לי קישור לצ'אט אנושי באלי-אקספרס (זה פתוח בנטפרי?) כדי שאוכל לכתוב להם על מה שקרה...
שירות לקוחות אלי-אקספרס
(ניתן פשוט ללחוץ בראש כל עמוד באלי-אקספרס > עזרה > שירות לקוחות > ואז בתחתית העמוד > שירות מקוון נוסף)
בהתחלה מגיעים לצ'אט עם רובוט, צריך להתעקש, ולכתוב שוב ושוב שאתם רוצים לדבר עם נציג אנושי, ניתן לכתוב פעם אחת (רצוי באנגלית) ולהדביק את זה שוב ושוב...
זה יכול לקחת דקות ארוכות, אבל בסוף מגיעים לנציג...

בהצלחה, ותעדכנו מה יצא בסוף

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדף הזה הגעתי - אבל הכל באנגלית (לא נותן לתרגם)
לא בדיוק הבנתי איפה אני יכולה להתעקש על צ'אט אנושי - איפה לכתוב?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לדף הזה הגעתי - אבל הכל באנגלית (לא נותן לתרגם)
גם לי לא מתרגם כרגע, אבל צ'יטטתי איתם כמה פעמים, בקלות והצלחתי לתרגם.
לא בדיוק הבנתי איפה אני יכולה להתעקש על צ'אט אנושי - איפה לכתוב?
בשורה למטה, לבקש מהרובוט נציג אנושי
1603865798292.png

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני כותבת נכון (ז"א מתרגום ד''ר גוגל) בבקשה, אני רוצה לדבר עם נציג אנושי
Please, you can talk to a human representative

בינתיים אני מכניסה את השורה הזו כבר כמה וכמה פעמים ולא קבלתי נציג אנושי.
אגב, איך אני אדע שנציג אנושי התפנה - והוא בעצם נציג אנושי ולא רובוט?

klik's

משתמש מקצוען
בסוף הם ישלחו לך נציג אנושי
כשלי סוף סוף הגיע נציג אמיתי פשוט שאלתי אותו אם הוא אדם או רובוט
ענה לי אני אדם (וגם עזר לי ב"ה מעל ומעבר לציפיות)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בינתיים, כמה שניסתי לבקש נציג אנושי - זה חוזר על עצמו בתשובה (דהיינו, רובוט).
איך באמת אתם מגיעים לנציג אנושי? - ז"א אתם מכניסים כל הזמן את הבקשה להביא נציג אנושי ואז אתם מקבלים הודעה שונה מהתשובה "הרגילה"
נ.ב. עכשיו יש כל הזמן כשל רשת

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה זה נקרא בסוף? כי אני מידי פעם מנסה שוב להכניס את הכיתוב שאני רוצה לדבר עם אדם אמיתי ועונה לי רובוט מה הבעיה ומפרט 4 דברים (אם אני לא טועה)
איך הם בעצם בסוף עונים - משהו מעביר להם את הבקשה?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה זה נקרא בסוף? כי אני מידי פעם מנסה שוב להכניס את הכיתוב שאני רוצה לדבר עם אדם אמיתי ועונה לי רובוט מה הבעיה ומפרט 4 דברים (אם אני לא טועה)
איך הם בעצם בסוף עונים - משהו מעביר להם את הבקשה?
לי לקח כרבע שעה להשיג נציג, אחרי שהרובוט קולט שאינו יכול לעזור עוד, הוא אמור להעביר את הדיון לנציג אנושי.
נסו לכתוב בצורה שונה, תבחרו אחד מארבעת האפשרויות האלו, ותכתבו גם שם שאתם צריכים עזרה.
זה באמת קשה ומעצבן להשיג נציג, הם עושים סינון כדי שלא כל לקוח בעולם יטרטר אותם בקלות...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה ממש מעצבן....
כל פעם אני מנסה ומבקשת לקבל נציג שירות
נסיתי מלא בלילה.
נסיתי גם על הבוקר - ופתאום משהו אחר ענה - שאלתי אם זה רובוט או אדם - ענו לי שזה אדם - מה מדאיג אותי - מראש הכנתי לי כיתוב ותרגמתי אותו לאנגלית - העתקתי את הכיתוב וצרפתי את הקישורים שהיה לי על הבאג
הוא רשם לי שהוא קורא
ואח''כ ביקש שאני ארשום מספר הזמנה
רשמתי לו שזה ממספר חנויות ויש לי מה מספרי הזמנה - אבל קודם רשמתי את זה בעברית - עשיתי תרגום בגוגל - ואז העתקתי את הכיתוב שיצא. אח''כ הלכתי לטבלה שרשמתי והעתקתי את המספרים - והדבקתי - בקיצר, כנראה שזה לקח מידי הרבה זמן ופתאום אני רואה שהתגובה היא שוב של רובוט ואז שמתי לב - שכתוב בקטן שעקב זה שלקח הרבה זמן (משהו כזה) זה התנתק אוטומטי . ..
עכשיו, שוב אני מנסה ומנסה - ונציג שירות אין
ועוד יותר - יש שם כל הזמן רשת עמוסה

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
@שחר עולה
כנראה כמו שכתבו זה הבאג הנל.
היו אתרים שכן גובים שקל וביטלו להם הזמנות.
באלי אקספרס בגלל שהשקל זה רק שווה ערך אבל החיוב בדולר אז לא היה להם בעיה.
לדעתי חסר סיכוי לקבל מהם משהו, אבל אני לא בא לרפות ידיים, אדרבא תנסו ותתעקשו.
לגבי העשרות אחוזים זה כל השנה ככה... מבחינתם גם המחיר שנגבה בדולרים הוא עשרות אחוזי הנחה ממחיר מחירון...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לקח לי הרבה זמן עד שענתה לי נציגת שירות
היא הייתה מאוד נחמדה, מבינה וכו' וכו' ואמרה שתעביר את העניין בדחיפות למי שצריך... ואני אקבל תשובה במייל בין 48-72 שעות.
בתכל'ס - שום כלום, אף אחד לא חזר.
הדברים מתחילים להגיע (לשם שינוי - זה הגיע ממש מהר בין 3 שבועות לחודש - רוב הדברים)
ו... קשה שוב להתחיל לנדנד ולנדנד לרובוט עד שסוף סוף תגיע נציגת שירות (שעוד בקשה שאני אכתוב בשבילה איך היא הייתה...)
חבל שאין אפשרות יותר קלה - להגיע אליהם (ולא לרובוט) כשיש בעיה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה