עיריית מודיעין עילית מעלה את שכר הסייעות !

מרפס

משתמש צעיר
לאחר דיונים רבים עם העירייה ומלחמת התשה, ב"ה העירייה התחייבה שמ1/05/24 יעלה השכר של הסייעות שעובדות דרך חינוך העצמאי לפי הרפורמה וישולם רטרו מתחילת שנה מקווה שיעמדו בהבטחותם......
כאן ראוי לציין שאילולי המאבק היה בעידודם והכוונת רבני העיר אני חושב שלא היה יוצא כלום

נערך לאחרונה ב:

אבי ברגר

משתמש רשום
לאחר דיונים רבים עם העירייה ומלחמת התשה, ב"ה העירייה התחייבה שמ1/05/24 יעלה השכר של הסייעות שעובדות דרך חינוך העצמאי לפי הרפורמה וישולם רטרו מתחילת שנה מקווה שיעמדו בהבטחותם......
כאן ראוי לציין שאילולי המאבק היה בעידודם והכוונת רבני העיר אני חושב שלא היה יוצא כלום
דווקא סייעות בחינוך העצמאי? מה עם שאר העמותות?

אבי ברגר

משתמש רשום
מהיכן הידיעה?
כאן ראוי לציין שאילולי המאבק היה בעידודם והכוונת רבני העיר אני חושב שלא היה יוצא

מרפס

משתמש צעיר
דווקא סייעות בחינוך העצמאי? מה עם שאר העמותות?
ברשת חינוך העצמאי היה מאוד קל לתפעל את המאבק משום שמדובר ברשת אחת ולמעלה מ100 סייעות שאי אפשר להחליפן בקלות ובשאר הרשתות מאוד קשה לנהל מאבק שכמה בודדות יתפעלו מאבק נגד ההנהלה

מרפס

משתמש צעיר
הודעה משמחת!!!!!!
היום נכנס לסייעות שכר רטרו מתחילת שנה כך שלסייעת ממוצעת נכנס באזור שמונה אלף ש"ח עד שנים עשרה אלף ש"ח תלוי בהיקף משרה ובכך אני מקווה שהמאבק העגום הגיע לקיצו
כמו"כ מחודש הבא אמור לעלות השכר
כאן המקום להודות לכל העוסקים במלאכה מרבני העיר הסייעות שפעלו והסייעות שהשתתפו במאבק ואפילו לעירייה שבימים האחרונים פעלו שהכסף יכנס עוד לפני פסח
צריך להבין שחשיבות המאבק הזה היא לא פחות מלפתוח קופה צדקה משגשגת, משום שמדובר ברובם בנשות אברכים עם משפחות. שכל הכסף שנכנס להם היה מהשכר הזעום של המינימום ומחודש הבא אמור לעלות לכל סייעת בעוד יותר מאלף ש"ח בחודש

אבי ברגר

משתמש רשום
הודעה משמחת!!!!!!
היום נכנס לסייעות שכר רטרו מתחילת שנה כך שלסייעת ממוצעת נכנס באזור שמונה אלף ש"ח עד שנים עשרה אלף ש"ח תלוי בהיקף משרה ובכך אני מקווה שהמאבק העגום הגיע לקיצו
כמו"כ מחודש הבא אמור לעלות השכר
כאן המקום להודות לכל העוסקים במלאכה מרבני העיר הסייעות שפעלו והסייעות שהשתתפו במאבק ואפילו לעירייה שבימים האחרונים פעלו שהכסף יכנס עוד לפני פסח
צריך להבין שחשיבות המאבק הזה היא לא פחות מלפתוח קופה צדקה משגשגת, משום שמדובר ברובם בנשות אברכים עם משפחות. שכל הכסף שנכנס להם היה מהשכר הזעום של המינימום ומחודש הבא אמור לעלות לכל סייעת בעוד יותר מאלף ש"ח בחודש
יש מישהו שאפשר לקבל אצלו תלושים של סייעת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה