עיצוב קיר הול כניסה לבית

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכה את עזרתכן
יש לי פרוזדור בבית,
מול דלת הכניסה לבית יש קיר עם פתח של מטר למטבח
שאלתי כיצד אפשר לעצב קיר זה, באם נעשה טפט מה עושים עם הפינות של פתח המטבח (אין משקוף)
באם צביעה מענינת אשמח לשמוע רעיון
בנוסף בהמשך יש פרוזדור שצד אחד שלו ארון גדול בצבע לבן- 0001 מה אפשר לשלב בקיר ממול, שישתלב עם קיר המטבח.

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תעלי תכנית? יעזור יותר....

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצו"C
%D7%94%D7%95%D7%9C-png.613183

קבצים מצורפים

• הול.png
    הול.png
    KB 5.9 · צפיות: 468

מוריה מועלם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תאמת שלא הבנתי איפה ממוקם הארון במסדרון
לפי מה שאני מבינה מה שמסומן באדום זה קירות פנויים לעיצוב
אולי תעשי שילוב בין צביעה וטפט סט
וגם אם יש לך פתח למטבח - את יכולה לשים קרניזים- סביב הפתח לסיום הטפט
את יכולה גם לשים מסגרות של קרניזים על הקירות הצרים - ולצבוע בגוון בהיר- ייצא לך עיצוב פרובנס
את יכולה לשים טפט - מאוד חלק לא מדוגם במיוחד על הכל - ובקיר החלק לשלב מראות ומדפים - עם צמחיה יורדת וכו'

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לצבוע בצביעה מעניינת ותאורה
יש לטמבור אפקטים נחמדים ממש.
לפי מה שנראה בשרטוט הקיר ממש קטן (לא נתת מידה) לא הייתי מתקשקשת בו מידי, במיוחד שאת מסבירה שההמשך זה מעבר.

ג.ש.ם.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אפשר לשים טפט ובפינות מלבישים פינה פשוטה מפלסטיק או דקורטיבית מפוליאוריטן שיותר יקר אומנם אבל שווה את ההשקעה!
נמכר אצל: שירן, שירה דקורטיב ומילר. חפשי בפורומים כאן פרטים שלהם...

Prestigious

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש מול הכניסה לבית גם קיר קטן ותליתי עליו 2 מדפונים קטנים עגולים מאיקאה עם 2 עציצים מלאכותיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה