עיצוב חדר אמבטיה

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
יש לי חדר אמבטיה ריק לגמרי, כלומר יש בו אמבטיה וזהו,
רציתי מאוד להוסיף שרותים כי יש רק שרותים אחד בבית וגם ארון בשביל היופי והפרקטיות
הענין הוא שהחדר קטן מאוד (1.60*1.70) והגודל שנשאר לרוחב הארון יוצא 30 ס"מ מה שמאוד מגביל אותי מבחינה עיצובית
יש לי שלושה אפשרויות וההתלבטות בינהם גדולה:
1. הוספת ארון גדול - באורך של מטר 30*100
היתרונות:*יותר מקום איכסון *משטח של שיש להחתלה,
החסרונות: * חונק את כל החדר בגלל הגודל * בגודל הזה יש אפשרות רק לשיש יצוק שהוא פחות יפה
2. הוספת ארון קטן מאוד 30*50
היתרונות: יפה ומשאיר הרבה מקום בחדר
החסרונות: לא כ"כ פרקטי
3. הוספת ארון בינוני 42*60
היתרונות: קצת גדול יותר מה שמוסיף מעט מקום איכסון
החסרונות: הרוחב קצת גדול מידי ומצד שני זה גם יתרון כי זה מסתיר את האסלה
4. לא להוסיף ארון בכלל

מה הייתם מייעצים לי?
אני ממש מבולבלת
מצורף תרשים להמחשת האופציות

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.4 MB · צפיות: 50
  • 2.jpg
    1.4 MB · צפיות: 22
  • 3.jpg
    1.4 MB · צפיות: 21

ניקול

משתמש מקצוען
הכיתוב מאד קטן ואני לא מצליחה להבין איפה ארון ומה אסלה?
בנוסף, אסלה מצריכה מקום גם מסביבה ולא רק מקום לאסלה נטו.
חשוב שתצייני למה מיועד הארון? מה השימוש שלו?
ואיפה הכיור הקיים? (אם בכלל...?)

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
העלתי את הקבצים מחדש,
תודה על הנכונות לעזור
והארון מיועד למה שמיועדים ארונות אמבטיה - לאיכסון של מוצרים כמו נייר, סבונים וכו'
מה שמאוד חשוב לי זה שהמראה הסופי יהיה נעים לעין אפילו אם זה מגיע על חשבון הפרקטיות

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מבין האפשרויות שהצעת, האפשרות שתתקבל הכי יפה היא האפשרות הראשונה בה יש חזית אחידה לכל אורך האמבטיה. כדי להוריד מהעומס בעין אפשר להשאיר למשל את חלקו של הארון שמוסתר ע"י הדלת וגם כך לא יהיה נוח לפתיחה, כמדפים פתוחים שיונחו בהם למשל גלילי נייר טוואלט או מגבות ידיים. בכל אופן אל תבני על המשטח הזה כמשטח החתלה כי לחתל על שיש זה קר ולא נעים והמיקום גם לא פרקטי.

עכשיו, בלי קשר לאפשרויות שהעלתם, למה פסלתם אפשרות של סידור אחר כמו ארון לרוחב הקיר ואסלה בצד למשל?

ניקול

משתמש מקצוען
כמו כן, אפשר למקם ארון מעל האסלה, מתחת לכיור ומעליו. ממש לא חייבים 'ארון' במקום נפרד ולא חייבים לוותר על הכיור
כך דעתי בכל אופן

(ודעתי הנחרצת במקרה זה: צריך מעצבת.)

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
עכשיו, בלי קשר לאפשרויות שהעלתם, למה פסלתם אפשרות של סידור אחר כמו ארון לרוחב הקיר ואסלה בצד למשל?[/QUOTE]

כי אז נכנסים ישר לתוך האסלה
וזה לא משאיר מספיק שטח פנוי בתוך החדר

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י adr;660000:
כי אז נכנסים ישר לתוך האסלה
וזה לא משאיר מספיק שטח פנוי בתוך החדר

לא הצעתי שהאסלה תהיה מול הדלת (למרות שאחרים גם היו חושבים על כך כאופציה), כי לדעתי פחות נחמד לפגוש אסלה מול הדלת, אבל זה שהאסלה נמצאת קרוב לדלת, מה הבעיה? הרבה יותר נוח במיוחד שיש ילדים קטנים שהאסלה קרובה יחסית ולא צריך לעבור בשבילה את כל האמבטיה...
שטח פנוי בחדר - נשאר גם נשאר.

אם לך לא מפריע שהאסלה תהיה מול הכניסה אזי גם תוכלי לשים ארון על כל הקיר השמאלי וגם למקם אסלה ברווח ולא בצמצום... :)

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י eden7115;659894:
מבין האפשרויות שהצעת, האפשרות שתתקבל הכי יפה היא האפשרות הראשונה בה יש חזית אחידה לכל אורך האמבטיה. כדי להוריד מהעומס בעין אפשר להשאיר למשל את חלקו של הארון שמוסתר ע"י הדלת וגם כך לא יהיה נוח לפתיחה, כמדפים פתוחים שיונחו בהם למשל גלילי נייר טוואלט או מגבות ידיים. בכל אופן אל תבני על המשטח הזה כמשטח החתלה כי לחתל על שיש זה קר ולא נעים והמיקום גם לא פרקטי.

עכשיו, בלי קשר לאפשרויות שהעלתם, למה פסלתם אפשרות של סידור אחר כמו ארון לרוחב הקיר ואסלה בצד למשל?
אם הבנתי נכון את כוונתך להזיז את האסלה לאמצע החדר ולמקם את הכיור-ארון מול הדלת.

אפשרות כזו תותיר מעבר של 40 ס"מ בלבד לכיור.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת, לא שמתי לב למידות אלא לשרטוט שכפי הנראה לא נעשה בקנה מידה...
עדיין נשארה אופציה נוספת של אסלה מול הדלת שלמרות שלא הייתי בוחרת בה מלכתחילה נרה לי שכאן היא הטובה ביותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה