דרוש מידע עימוד באינדיזיין של חוברת תורנית עם הערות שוליים

• פותח הנושא gs
  • פורסם בתאריך
  • תגיות
    100

gs

משתמש פעיל
שלום
יש לי חוברת של כ-110 עמודים בוורד שצריכה עימוד ויש בה הערות שוליים מוכנות כבר וכן צריך פסקות עם חלון כמקובל.
יש דרך קלה (סבירה, ללא השקעה מיוחדת כי זה חד פעמי) לעמד באינדיזיין?
אשמח לשמוע
תודה רבה

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אמור להיות קל,
חוץ מהחלון

gs

משתמש פעיל
את החלון אני יודעת לעשות וזה קל.
איך מעבירים את הקובץ שיש בו כבר הערות שוליים לאינדיזיין, הוא משאיר רווח במקום שיש הערה וכמובן ההערות עצמן לא עוברות. אשמח לכל מידע בנושא
תודה רבה

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
איך מעבירים את הקובץ שיש בו כבר הערות שוליים לאינדיזיין, הוא משאיר רווח במקום שיש הערה וכמובן ההערות עצמן לא עוברות. אשמח לכל מידע בנושא
תודה רבה

1. לשמור את קובץ הוורד כ RTF
2. לייבא את קובץ הוורד לאינדיזיין (קונטרול D) לא העתק הדבק

נערך לאחרונה ב:

gs

משתמש פעיל
תודה ייבוא זה ctrl+D? מה שנקרא פלייס הקיצור שנכתב כאן הוא של אקספורט... - נכון?

תודה רבה

מור יוסף

משתמש פעיל
את החלון אני יודעת לעשות וזה קל.
תודה רבה
איך עושים חלון ?

gs

משתמש פעיל
יש כל מיני שיטות, אני עשיתי ידני: יצרתי מלבן צר מאד מגובה השורה הראשונה ועד לסוף השורה השניה. נתתי לו דחיית טקסט משמאל ומיקמתי אותו לפני המילה השניה. אחר כך עשיתי העתקה והדבקה בכל פסקה.
אפשר לראות בסרטון הזה
בהצלחה

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש פה בשרשור מידע על מגוון סקריפטים לחלון:
וגם פה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה