כללי עיטור

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ב'חומש המאור' יש בפינה עיטור מסויים, כנראה ממאגר כלשהו.
לא הצלחתי למצוא את המקור המדוייק.

צפה בקובץ המצורף 62359

כל עזרה תתקבל בברכה.

קבצים מצורפים

• 0411100024.jpg
    KB 73.2 · צפיות: 8

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיטור

הכי קרוב שמצאתי
צריך עיבוד.

קבצים מצורפים

• פינה.pdf
    KB 7.2 · צפיות: 8

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה ממאגר כלשהו?
זה נראה כמו טרייס מסריקה.

תודה רבה מראש.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי דה ז'ה וו כבד...
זה אכן דה ז'ה וו או שזה אמיתי?
כבר שאלת על זה פעם?
או מישהו אחר?
וכבר הועלה לכאן העיטור הזה?

אם לא, כנראה שאני כבר ממש מזדקן

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שמה המדעי של תופעת הדז'ה וו הוא פרומנזיה. תופעה זאת נפוצה יותר אצל אנשים צעירים, אצל חולי סכיזופרניה ואצל אנשים הסובלים מאפילפסיה.

אז כנראה שאתה ממש לא מזדקן...

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י פוס;403877:
זה נראה כמו טרייס מסריקה.

הדוגמא שהועלתה אכן נראית כמו טרייס

האם ניסית לבצע טרייס יותר איכותי על תמונה מוגדלת?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י Zeevi.Co;404055:
הדוגמא שהועלתה אכן נראית כמו טרייס

האם ניסית לבצע טרייס יותר איכותי על תמונה מוגדלת?

נראה שלא ממש הבנתם מה אני מחפש.
אני לא מחפש את העיטור, אלא את המקור של העיטור.

ארידי כמדומתני, אבל איפה?

תודה מראש.

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י פוס;404058:
נראה שלא ממש הבנתם מה אני מחפש.
אני לא מחפש את העיטור, אלא את המקור של העיטור.

ארידי כמדומתני, אבל איפה?

תודה מראש.

התשובות והעזרה של החברים ניווטו לכיוון הזה
כך גם הכותרת של השרשור..

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אלי ויסברג;403888:
יש לי דה ז'ה וו כבד...
זה אכן דה ז'ה וו או שזה אמיתי?
כבר שאלת על זה פעם?
או מישהו אחר?
וכבר הועלה לכאן העיטור הזה?

אם לא, כנראה שאני כבר ממש מזדקן

אתה לא מזדקן.

היה מדובר בעיטור אחר ובבקשה של משהוא אחר.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חייב ממש כזו לשחזור?
אם לא, יש יפיות הרבה יותר......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה