דרוש מידע עט מתרגם - מה זה?

וופל אגוזים

משתמש מקצוען
יש לכם ניסיון איתו בתרגום מאמרים וכאלה?
זה באמת יותר שווה ממילונית אלקטרונית?
וגם מה טווח המחירים בערך ואיפה קונים?
תודה!
אין לי מושג מזה זה..
אבל איפה למען ה' הוא היה במבחנים באנגלית?!?!;):cry:

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

משיח מהר!!!!!!!!!

משתמש רשום
דבר ראשון לפי הידוע לי אי אפשר להשתמש בו במבחנים החיצונים(אם אפשר אני אשמח לדעת ) כול מה שרושמת זה לפי הידוע לי ולפי הרושם שלי מעט (יש לי אותו בערך 4 שני ) יכול היות שיש עכשיו יותר טובים
דבר שני למי שלא יודע עט סורק מתרגם זה כמין עט עבה עם מסך שבתחתית יש סורק
צריך לדעת להשתמש בו ,סורק רק כתב מחשב והוא גם לא מתרגם משפטים רק מילים בודדים (אפשר לסרוק כמה מילים ביחד ( 3-4 תלוי באורך המילה ) אבל אפשר לתרגם רק מילה מילה
יש גם אפשרות לרשום את המילה
אחרי שלומדים להשתמש בו זה באמת חוסך זמן אבל מזכירה אי אפשר להשתמש בו במבחנים חיצונים

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
דבר ראשון לפי הידוע לי אי אפשר להשתמש בו במבחנים החיצונים(אם אפשר אני אשמח לדעת ) כול מה שרושמת זה לפי
צריך לדעת להשתמש בו ,סורק רק כתב מחשב והוא גם לא מתרגם משפטים רק מילים בודדים (אפשר לסרוק כמה מילים ביחד ( 3-4 תלוי באורך המילה ) אבל אפשר לתרגם רק מילה מילה
אחרי שלומדים להשתמש בו זה באמת חוסך זמן אבל מזכירה אי אפשר להשתמש בו במבחנים חיצונים
היום גם שימוש במילונית אסור בבגרויות(חוץ משאלון c) עד כמה שידוע לי..
לא יודעת מה קורה בחוצים...

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

דדי גמדי

משתמש פעיל
דבר ראשון לפי הידוע לי אי אפשר להשתמש בו במבחנים החיצונים(אם אפשר אני אשמח לדעת ) כול מה שרושמת זה לפי הידוע לי ולפי הרושם שלי מעט (יש לי אותו בערך 4 שני ) יכול היות שיש עכשיו יותר טובים
ממליצה?
כמה עלה? זוכרת?

משיח מהר!!!!!!!!!

משתמש רשום
לא זוכרת כמה זה עלה
אם צריך את זה לבחינה אז אני לא ממליצה כי עדיף ומומלץ להתרגל להשתמש במילונית שמותר בבחינה
ואם זה לא לבחינה אז תלוי לאיזה גיל כי צריך להתרגל אילו

דדי גמדי

משתמש פעיל
לא זוכרת כמה זה עלה
אם צריך את זה לבחינה אז אני לא ממליצה כי עדיף ומומלץ להתרגל להשתמש במילונית שמותר בבחינה
ואם זה לא לבחינה אז תלוי לאיזה גיל כי צריך להתרגל אילו
לא לבחינה
ללימודי מכללה
לאדם בוגר
מאיזה בחינה צריך להתרגל?
וסליחה על החפירות....

משיח מהר!!!!!!!!!

משתמש רשום
קודם כול בכייף ובאהבה שמחה לעזור במה שיכולה
דבר שני צריך לדעת להחזיק את העט נכון כדי שיסרוק בצורה נכונה
ויש גם אפשרות לרשום מילים צריך להתרגל גם לצורת רשימה זה לא מקלדת כמו במילונית רגילה
ובקשר למכללה אם יש שם בחינה אז לפי הידוע לי אסור להשתמש בו בחינה במכללה ממליצה לבדוק את זה
אה...ומשהו שצריך לדעת הבטריות לא נגמרות כול כך מהר אבל כן יותר מהר מהמילונית הרגילה ולכן מומלץ שתמיד ביחד עם המילונית היו בטריות להחלפה ושוב כול זה לפי הידוע לי ולפי הרושם שלי מהעט סורק שקניתי לפני 4 שנים

ספרינגית

משתמש מקצוען
קודם כול בכייף ובאהבה שמחה לעזור במה שיכולה
דבר שני צריך לדעת להחזיק את העט נכון כדי שיסרוק בצורה נכונה
ויש גם אפשרות לרשום מילים צריך להתרגל גם לצורת רשימה זה לא מקלדת כמו במילונית רגילה
ובקשר למכללה אם יש שם בחינה אז לפי הידוע לי אסור להשתמש בו בחינה במכללה ממליצה לבדוק את זה
אה...ומשהו שצריך לדעת הבטריות לא נגמרות כול כך מהר אבל כן יותר מהר מהמילונית הרגילה ולכן מומלץ שתמיד ביחד עם המילונית היו בטריות להחלפה ושוב כול זה לפי הידוע לי ולפי הרושם שלי מהעט סורק שקניתי לפני 4 שנים
אפרופו מילונית- אני צריכה לקנות לבת שלי ומנסה להבין האם רק אקוספורד (שממש הכי נפוץ) הוא טוב או שגם בבילון טוב ויעיל באותה מידה? (בחנות שאני רוצה לקנות אין במלאי אוקספורד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה