כללי עט גרפי-Wacom

• פותח הנושא bake
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

bake

משתמש רשום
בס"ד

חברי פרוג.
ברצוני לרכוש עט גרפי של חברת wacom
אני מעלה תמונה ופרטים של כל אחד ואם למישהו יש כזה והוא ממליץ אם יוכל לכתוב לי.

תודה והמשך ערב מצוין.
(צריך להגדיל)

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 114.6 · צפיות: 5

bake

משתמש רשום
בס"ד
הרשל'ה תודה, אבל אני שואלת או על גודל A6 אוA5

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
התשובה גם היא שם למיטב זיכרוני.
A5 מספיק לדעת רוב מקצועני פורום איור וצביעה. יש כאלו שאף היו מסתפקים בA6 - אך דבר זה כבר מיותר בעליל, כיוון שניתן להגדיר את השטח האפקטיבי כA6 אם יש צורך.
על A4 אף אחד כמעט ולא התלבט בפועל. תופס מקום על השולחן, מעייף את היד.

מנסיוני כנ"ל.

בהצלחה.

LMRR

משתמש רשום
לי יש את הA4 והוא אכן תופס מקום...
בדיעבד הייתי יכולה להסתדר מצויין עם הA5

A6 נראה לי קטן מדי בפרט אם את מאיירת ומעוניינת להיות מדוייקת.....

בהצלחה

Graphic

משתמש צעיר
יש לי את ה- Bamboo הקטן. צוין,וזול במידה משמעותית הדגמים האחרים. עפ"י ברור שערכתי, אין הבדל בלוח עצמו אלא בפיצ'רים הנלויים ובעיצוב.
בארה"ב עולה 99$.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה