עזרה ionic

javaScript

משתמש חדש
איך אפשר לקבוע שהמדיה שבאפליקציה שלי תגבר על מדיה שמושמעת באפליקציות אחרות שפתוחות במקביל (כמו ש waze מנמיך את השמע של הנגן אם הוא מופעל במקביל)?

HNWeb

משתמש חדש
אני אישית לא מבין בionic
לא נראה לי שיש פה אנשים שמבינים יותר מjquery, כמעט כולם פה עובדים בוורדפרס בלי ידע בתיכנות

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני אישית לא מבין בionic
לא נראה לי שיש פה אנשים שמבינים יותר מjquery, כמעט כולם פה עובדים בוורדפרס בלי ידע בתיכנות
כנראה שהנחתום מעיד על עיסתו...

אני אישית יודע מה זה Ionic, אני פשוט מעדיף את react וreact native על angular אז אני פחות בעניין...

Ionic משתמש בcordova על מנת להתקמפל לאפליקציה, כך שצריך לבדוק אם קיים אפשרות או פלאגין כזה בcordova ואם כן להטמיע אותו באפליקציה שלך.

רי מקס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מפתח IONIC.

לא יצא לי להתעסק עם השמע.

אבל תבדוק כאן אם הפלאגין נייטיב עוזר לך.

HNWeb

משתמש חדש

javaScript

משתמש חדש
לא הצלחתי לפתור את הבעיה, על android זה בסדר אבל לא על ios.
אגב firebase,
איך מוסיפים node?( בכל הדוגמאות שמצאתי בgoogle הוסיפו child ל node קיים)
וכשניסיתי זה נכשל permission denied

HNWeb

משתמש חדש

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
ברור, אבל את החלק
היית צריך להדגיש
אני מתכנת יחסית מתחיל, עם סכ"ה 4 שנות ניסיון
למה להדגיש? לא היה לי מושג כמה שנים אתה מתכנת, כתבתי את זה בקטן כדי שתדע שיש פה גם תותחים בפורום (אני לא מתכוון אליי... :))

אולי מעניין אותך גם...