עזרה: תקלה מוזרה ומעצבנת באינדיזיין דווקא

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כשאני מתחילה לעבוד על מסמך באינדיזיין - הכרום מתנתק לי.
לא ניסיתי דפדפנים אחרים, אבל כשאני עובדת עם הכרום וצריכה להוריד תמונות תוך כדי - זה בלתי אפשרי לעבוד כך.
מה הפתרון? להפעיל מחשב מחדש.

נכון הגיוני לעבוד כך בשוטף?
ניסיתי לעשות 'צא' בלבד, לא עזר. כלומר - הבעיה עמוקה יותר ממה שנראה, כנראה.

הדגשים:
1. תעבורת הרשת שלי גדולה ממש. אני משתמשת בסיבים של אורנג', מרוצה מאד. לא זוכרת נתונים טכניים, אבל אני יושבת על רוחב פס עסיסי והגון, לא צר ומצ'וקמק.
2. התקלה מתחילה עם פתיחת קובץ חדש, כלומר - כזה ששוקל KB בודדים - כך שנשלל הכיוון של גודל הקובץ.
3. כדי לפתור את הבעיה - אני חייבת לאתחל את המחשב.
4. התוכנות שלי חוקיות עם רשיון. (כלומר, אני נפרדת כל חודש מסכום כסף מסויים כדי שהתוכנות תזרומנה עם המחשב ולא תתקענה אותו עם בעיות של תוכנות פרוצות.)

אשמח לעזרה. איפה לבדוק מה, ומה עושים עם התוצאות.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
א. לפתוח את מנהל המשימות (Ctrl+Shift+Esc) ולבדוק בלשונית "תהליכים" את מצב הזיכרון (שלא מגיע ל-100%) אם הזיכרון מלא צריך לבדוק למה.
ב. לפתוח את הגדרות כרום (chrome://settings/system) ולבטל את השימוש בהאצת החומרה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הזכרון לא מלא, בדקתי.
בכרום לא מופעלת האפשרות של האצת חומרה.

ובכל זאת זה גורם לניתוק מוזר של האינטרנט.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עדכון:
הבעיה באה על פתרונה, ב"ה. עמדתי להסיר כבר את הממשק של אדובי דרך הCLEANER, כשראיתי שיש אופציה של REPAIR. החלטתי לנסות, אם לא יועיל - לפחות לא יזיק.
וזה עזר.
מסתבר שצריך לעדכן את הממשק של אדובי מדי פעם, רק שאין לי מושג איך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה