כללי עזרה- עיצוב שלט- דעתכם

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בשעטו"מ ובמזל"ט קנינו השבוע את חנות הספרים בצומת בר אילן בירושלים
בגלל המיקום המרכזי של החנות אנו עושים שם שילוט בגודל מקסימלי לצורך הפרסום.

2 אובייקטים בנויים בצורת הלוגו והשם
ו2 שלטים לכל אורך הרחוב שזה כמעט 14 מטר אורך על 70 ס"מ רוחב

אנא עיזרו בבחירת השלט כל ההערה תתקבל בברכה! מדובר בהרבה מאד כסף ואני רוצה שייצא הכי יפה שאפשר

רוב הדוגמאות עשתה הגרפיקאית של חברת השילוט (שהיא גם חברה פה בפורום) ו2 אני עשיתי
צפה בקובץ המצורף 2448

צפה בקובץ המצורף 2449

צפה בקובץ המצורף 2450

צפה בקובץ המצורף 2451

צפה בקובץ המצורף 2452

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 175.5 · צפיות: 14
  • 83769.jpg
    KB 129.9 · צפיות: 8
  • 83769.jpg
    KB 139.5 · צפיות: 6
  • 83769.jpg
    KB 256.8 · צפיות: 5
  • Copy of
    KB 255.6 · צפיות: 15

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית אקדים ואומר שיש לי נסיון רב בעיצוב שלטים.
אז ככה, אם המטרה היא שהשלט יבלוט כמה שיותר - לך על הצהוב ששילבת בשם החנות ומקם את השם במרכז השלט. זה יצעק למרחוק.
הדוגמאות שהכי יבלטו ויתפסו את העין מבין אלו שהעלית הן:
1. זו שבמרכז לבן ו"יפה נוף" בכחול ומהצדדים תחומי החנות (בולטת כי שם החנות במרכז).
2. דוגמא ה' - בה משולב הכי הרבה צהוב (בולטת בגלל הצהוב).
3. דוגמא ג' - בה שם החנות בצהוב (בולטת בגלל הצהוב).
כמו שאמרתי, להשיג את האפקט המירבי, שים את השם בצהוב במרכז.

בקשר ל-2 התמונות הנוספות, הן הרבה יותר מושקעות, אבל לא מתאימות לשלט. שלט צריך לתפוס את העיניים. אם תעשו סטריפ בעיתון תיקח את הדוגמא שעשית. היא מעולה לפרסום.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קודם כל שיהיה המון בהצלחה

ואגב...יש שם אישה בצילום :)

מה שאתה עשית נקי כפיים יפה אבל ממש לא טוב שהספרי קריאה ילדים וכו' יהיו באלכסון אלא ישר.

ואהבתי את ב' של הגרפיקאית.אבל עדיף שתעביר את יפה נוף לאמצע.

koral

משתמש צעיר
הרביעי מלמעלה נראה הכי טוב, מסודר ונקי
ובמה שאתה הכנת הכיתוב העקום לא רעיון טוב.

משה יאקאב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יפה,

אתה חייב להוסיף כאן עוד צבע, בגלל שזה נראה כמו בנק לאומי.

ג' נראה לי הכי מוצלח.

tali25

משתמש צעיר
גם לי זה עשה רושם של בנק ברגע הראשון, אבל זה יפה.
צדקו המנוסים שאמרו שיש הבדל בין שלט לפרסום בעיתון,
אז כנראה שעם הצהוב יהיה בולט יותר אם כי גם ככה זה יפה מאוד.
הכיתוב באלכסון לדעתי לא טוב!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכיתוב במרכז על רקע לבן - הכי תפס לי את העין
(השלישי מלמעלה)
אולי תעלה דוגמה גם עם אותו דבר רק בצהוב?
(למרות שהלוגו שלכם לא כולל צהוב, וזה קצת לא קשור למרות שזה מאוד בולט).

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השני והשלישי מלמעה הכי בולטים לדעתי, והם גם שומרים על הקו של הלוגו
ברכותי על הקניה

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם לדעתי היפה נוף באמצע על גבי הלבן הכי בולט.
גם לדעתי ברוב השלטים זה נראה כמו בנק לאומי.
יתכן שבאמת יהיה מוצלח לשלב צהוב.
המון הצלחה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
בעקרון, אם זה חייב למשוך ילדים, חייבים את הצהוב, אחרת הייתי הולך על זה שחלק העליון אפור.

שוויליגרף

משתמש רשום
1. שהשלט עם הרקע הלבן באמצע בולט יותר.
2. צריך להשתמש באותו פונט שמשתמשים בלוגו מעל השלט.
3. אולי צבעים יותר בולטים, אבל הצבע הדומיננטי ישאר של הלוגו. כחול סגול.
שיהיה לכם בהצלחה!

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
השלישי הכי אהבתי
רב ברכות והצלחה

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הייתי בוחרת רק את החמישי מלמעלה למרות שנראה לי שאני דעת יחיד הצהוב הוא נורא בעיני ובר אילן לכל אורכו מלא בצהוב וזה לאו דוקא יבלוט
זה שזה מזכיר בנק גם אני חשבתי כך במבט ראשון הייתי נשארת עם הלבן והאפור ומנסה לשחק בגווני הכחול יותר לכיוון תורכיז שיהיה בהצלחה ונבוא לקנות ספרים לחנוכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה