התייעצות עזרה- מידות קידישיק לתינוקות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

MP3+

משתמש פעיל
תמיד מעניין אותי איך זה שבשאלות כאלה אין תשובות חד משמעיות :D :unsure:
צודקת כי התשובה מאד משתנה לפי נקודת מבט של כל אחת.
יש אמהות שבטוחות שהתינוק שלהם גדול מאד וזה לא נכון וכן להיפך.
וכן יש אמהות שמלבישות לילד בגד צמוד שבקושי נכנס לראש ובטוחות שזאת המידה ויש כאלו שאוהבות רחב ומשוחרר.
לדוג' יש לי גיסה שקנתה שם בגד שמבחינתי זאת הייתה מידה קטנה ומבחינתה זאת המידה שהילד צריך.(אחרי כביסה אחת וכמה לבישות הבגד עלה אחר כבוד למדף העליון...)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת כי התשובה מאד משתנה לפי נקודת מבט של כל אחת.
יש אמהות שבטוחות שהתינוק שלהם גדול מאד וזה לא נכון וכן להיפך.
וכן יש אמהות שמלבישות לילד בגד צמוד שבקושי נכנס לראש ובטוחות שזאת המידה ויש כאלו שאוהבות רחב ומשוחרר.
לדוג' יש לי גיסה שקנתה שם בגד שמבחינתי זאת הייתה מידה קטנה ומבחינתה זאת המידה שהילד צריך.(אחרי כביסה אחת וכמה לבישות הבגד עלה אחר כבוד למדף העליון...)
הילדים שלי חורשים על הבגדים שלהם עונות שלמות או יותר, כביסות מרובות כולל מייבש, ואני רואה שביחס לחנויות אחרות הבגדים שלהם תואמי מידה וחלק קצת גדולים.

לדוג' הבן שלי בן 14 חודש, רזה.
לובש משם עכשיו בגד מידה 3-6 שנקנה כשהיה בן 4 חודשים והוא טבע בפנים...
לובש את זה מפסח, ואם הוא לא יעשה קפיצת גדילה משמעותית הבגד יהיה לו טוב עד סוכות שאז הוא כבר לא יתאים מבחינת העונה...
חלק בגדים שלהם הוא לובש 6-9.
(בחנויות אחרות חלק הוא מידה 6-9 חלק 3-6 ובגדים ספורים הוא 9-12, כשהבגד במידה 6-12 אז בד"כ הוא לא פרופורציונאלי עליו)

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני ראיתי כמה פעמים שם, בגד במידה סוימת ואותו בגד במידה יותר גדולה ובפועל יותר קטן-אני מראה למוכרת איך זה הגיוני היא אומרת לי בטח טעות בתוית בקיצער צריך להסתכל כל בגד לגופו.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הילדים שלי חורשים על הבגדים שלהם עונות שלמות או יותר, כביסות מרובות כולל מייבש, ואני רואה שביחס לחנויות אחרות הבגדים שלהם תואמי מידה וחלק קצת גדולים.

לדוג' הבן שלי בן 14 חודש, רזה.
לובש משם עכשיו בגד מידה 3-6 שנקנה כשהיה בן 4 חודשים והוא טבע בפנים...
לובש את זה מפסח, ואם הוא לא יעשה קפיצת גדילה משמעותית הבגד יהיה לו טוב עד סוכות שאז הוא כבר לא יתאים מבחינת העונה...
חלק בגדים שלהם הוא לובש 6-9.
(בחנויות אחרות חלק הוא מידה 6-9 חלק 3-6 ובגדים ספורים הוא 9-12, כשהבגד במידה 6-12 אז בד"כ הוא לא פרופורציונאלי עליו)
הבת שלי בת חודש וקצת.
לובשת 3-6 של קידישיק. אחרי כביסה+ מייבש זה בדיוק עליה.
באמת מעניין במה זה תלוי. כי היא לא ענקית במיוחד. (מתארת לעצמי שהיא סביבות 4 וחצי קילו)

כוכב יונה

משתמש חדש
הבת שלי בת 6 חודשים די שמנה
קניתי לה דגם אחד שלהם 6-12 ומדויק לה.
מישהי נוספת אמרה לי על הדגם הזה שהוא לא במידה.
אצל הילדים שלי אני רואה בעיקר בחולצות ארוכות שהשרוולים קצרים, לא מגיעים עד סוף היד וצריך מידה יותר.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באמת מעניין במה זה תלוי. כי היא לא ענקית במיוחד. (מתארת לעצמי שהיא סביבות 4 וחצי קילו)
יכול להיות שזה תלוי גם במבנה גוף.
אבל לא ברור לי הפערים.
אף פעם לא הייתי צריכה שם מידה יותר (לא בתינוקים ולא בילדים) והבגדים שלהם עוברים אצלי יותר מעונה אחת, וגם מייבש מידי פעם.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יכול להיות שזה תלוי גם במבנה גוף.
אבל לא ברור לי הפערים.
אף פעם לא הייתי צריכה שם מידה יותר (לא בתינוקים ולא בילדים) והבגדים שלהם עוברים אצלי יותר מעונה אחת, וגם מייבש מידי פעם.
בילדים המצב אצלי בכלל הזיה. בת ה7 לובשת מידה 12-14 היא בכלל בכלל לא גבוהה במיוחד.
אבל! זה משהו שלמדתי. בהתחלה הייתי קונה תואם גיל. וזה התאים עד הכביסה הראשונה. אז למדתי לקנות מידה או שתיים מעל.

ניקיית 4167

משתמש צעיר
תמיד מעניין אותי איך זה שבשאלות כאלה אין תשובות חד משמעיות :D :unsure:
כי כל אחת הבן/הבת שלה שוקלים אחרת והיא מדברת על בגד אחר ועל סוג בד אחר
ואחת רוצה שזה יחזיק לה מעמד להרבה זמן והשניה לא,
אחת שמה במייבש והשניה לא
חלק אוהבים שזה צמוד וחלק רחב וכו'.....

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כי כל אחת הבן/הבת שלה שוקלים אחרת והיא מדברת על בגד אחר ועל סוג בד אחר
ואחת רוצה שזה יחזיק לה מעמד להרבה זמן והשניה לא,
אחת שמה במייבש והשניה לא
חלק אוהבים שזה צמוד וחלק רחב וכו'.....
זה לא הנקודה, כי כל אותם האנשים קונים בעוד חנויות לאותם ילדים עם אותם תנאים
ויכולים לראות איך הבגדים בהשוואה לחנויות אחרות.
וגם לרוב יש יותר מפריט אחד וסוג בד אחד מאותו חנות.

MP3+

משתמש פעיל
זה לא הנקודה, כי כל אותם האנשים קונים בעוד חנויות לאותם ילדים עם אותם תנאים
ויכולים לראות איך הבגדים בהשוואה לחנויות אחרות.
וגם לרוב יש יותר מפריט אחד וסוג בד אחד מאותו חנות.
לילדים שלי אני קונה בגדי שבת רק בקידישיק.
(עדיין לא הצלחתי למצוא בחנות אחרת למרות שרציתי)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לילדים שלי אני קונה בגדי שבת רק בקידישיק.
(עדיין לא הצלחתי למצוא בחנות אחרת למרות שרציתי)
יש עוד בגדים חוץ מבגדי שבת, בטוחה שיש לך לתינוק בגדים מעוד חנויות שאת יכולה להשוות למידות בחנויות אחרות.

MP3+

משתמש פעיל
יש עוד בגדים חוץ מבגדי שבת, בטוחה שיש לך לתינוק בגדים מעוד חנויות שאת יכולה להשוות למידות בחנויות אחרות.
נכון יש לי.
אבל באמת בקידישיק זה הכי קיצוני המידות.
קניתי לבן שלי חולצה שמאד התלבטתי כי הייתה נראית לי ענקית.
אחרי כמה כביסות לא היה זכר. החולצה התקטנה לפחות בשתי מידות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה