עזרה עזרה לנוער מתמודד

יש יהודי בצפת שיש לונסיון עשיר עם נוער מתמודד ורוצה לפתוח מסגרת.
רוצים לגבש קבוצה מי שמעוניין אפשר ליצור קשר ( לפי הנתונים שיעלו כאן כמה מעוניינים ניתן כתובת ששם אשפר ליצור קשר)

למען שמו

משתמש פעיל
איזה סוג של מסגרת?
מסגרת ישיבתית שמותאמת לנוער?
מסגרת לנוער שמתנגד למסגרת? כלו' סוג של מועדון מפוקח.....
על איזה טווח גילאים מדובר?
נראה לי שכדאי שיתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום כמו הרב ישראל ליוש, הרב פליסקין וכו'
הם ידעו הכי טוב לכוון אותו מה נצרך

איזה סוג של מסגרת?
מסגרת ישיבתית שמותאמת לנוער?
מסגרת לנוער שמתנגד למסגרת? כלו' סוג של מועדון מפוקח.....
על איזה טווח גילאים מדובר?
נראה לי שכדאי שיתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום כמו הרב ישראל ליוש, הרב פליסקין וכו'
הם ידעו הכי טוב לכוון אותו מה נצרך
הוא כבר מנוסה מעל ומעבר טווח גילאים של בחורים מתבגרים 17-22 בערך

MP3+

משתמש פעיל
יש יהודי בצפת שיש לונסיון עשיר עם נוער מתמודד ורוצה לפתוח מסגרת.
רוצים לגבש קבוצה מי שמעוניין אפשר ליצור קשר ( לפי הנתונים שיעלו כאן כמה מעוניינים ניתן כתובת ששם אשפר ליצור קשר)
למה מי שמעוניין צריך לכתוב?
אפשר פשוט לתת דרכים ליצירת קשר.

יש שם אנשים שמבינים טוב טוב את הבחור והמטרה היא בפירוש לא לעשות כסף.
מנסיון שהיה לי אישית עם 3 בחורים שהם הוציאו משאול תחתית ממש ואין כאן המקום לפרט.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה רק בצפת?
אם לא - אולי אני יהיה מעוניין בעז"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה