עזרה לגבי יעוץ/שיווק/פרסום מוצר חדש

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום וברכה,

אני רוצה לשווק מוצר/שירות מסוים מאוד מוצלח בציבור החרדי (מטבע הדברים אני לא יכול לחשוף יותר מדי... רמז קטן: זה קשור לעולם האירועים והשמחות) ואני זקוק למישהו תותח/ית שמבינים חזק בשיווק ופרסום שיעיף את העסק קדימה... חשוב לי מאוד שיווק מאוד יצירתי ועוצמתי כי המוצר הזה הוא לקהל יעד מאוד מסוים ומנסיון מאוד קשה לפצח את מעטפת ההגנה שהלקוח מציב לעצמו כמובן שכל נושא שקשור לשיווק מצריך יצירתיות אבל לדעתי כאן צריך אקסטרה... אשמח מאוד אם יש מישהו שיכול/ה לעזור לי בעניין הזה חשוב לי להדגיש מכיוון שזה תחילת דרכי התקציב בהתאם אני לא מחפש קופירייטר של משרד פרסום אלא על מי שמרגיש שיש לו את זה...

אשמח ליצירת קשר או בפרטי או במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מחכה...

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בד"כ מי שמרגיש שיש לו את זה ולא מקצועי
אוטוטו הלקוח יראה שאין לו את המוצר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה