מידע שימושי עזרה כספית לאלמנה-דחוף דחוף-למי אפשר לפנות?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חיים יוסף גפנר מקופת העיר.

S.g

משתמש פעיל
אני גם אשמח לדעת.
הבעיה שמי שאני רוצה לעזור לה היא אלמנה מבוגרת ללא ילדים (כלאמר ילדיה נשואים והם עצמם בלי שקל והשתדלו לתת כמה שיכלו.) חולה מאד ואין לה שקל לעבור את החודש.
היא צריכה דחוף רופא והיא לא רוצה ללכת כי עולה כסף.
כל הארגונים נותנים רק לאלמנות עם ילדים בבית.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
קופת העיר, שמעתי שהיא חופרת וחופרת עד שהיא מוצעת סיבה למה לא לתת שקל.
חופרת וחופרת כדי לוודא שהכסף שאנשים תורמים הולך למקומות הנצרכים ביותר.
וזו הסיבה שאני ועוד רבים פה תורמים להם.

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חופרת וחופרת כדי לוודא שהכסף שאנשים תורמים הולך למקומות הנצרכים ביותר.
וזו הסיבה שאני ועוד רבים פה תורמים להם.
ממש ממש לא, אני מקירה מקרה של בחור יתום מאבא ואמא עובד, אבל עבודות מזדמנות וכל חודש גומר בצורה אחרת אין לו שקל לחיות ושאלו אותו האם יש לו פרוטקציה אולי כך יקבל אבל הוא בחור שאין לו קשרים ובקשו ממנו חשבונות בנק ומצאו שם הכנסה אחת של 4000 שקל ולכן לא נתנו לו

ST613

משתמש מקצוען
ממש ממש לא, אני מקירה מקרה של בחור יתום מאבא ואמא עובד, אבל עבודות מזדמנות וכל חודש גומר בצורה אחרת אין לו שקל לחיות ושאלו אותו האם יש לו פרוטקציה אולי כך יקבל אבל הוא בחור שאין לו קשרים ובקשו ממנו חשבונות בנק ומצאו שם הכנסה אחת של 4000 שקל ולכן לא נתנו לו
בבקשה לא לעבור נושא-תפתחו אשכול אחר אם תרצו לדון מי עוזר ומי פחות
אני חייבת דחוף-מספרים וכתובות בשביל איזה אלמנה שאין מי שיעזור לה

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש אתר לגיוס כספים אבל צריך חשבון בנק בחול, אולי זה יעזור לכם, כשפותחים שם מגבית אפשר לשלוח למיילים קישורית ולבקש להעביר את זה לעוד הנשים יש שם גם ארגונים שאפשר לעשות דרכם אבל לוקחים על זה כמה עשרות אחוזים לכיסם , אם אין לכם אפשרות להתעסק אם זה אתם יכולים דרכם, בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה