כללי עזרה כותרת באינדיזיין עם איקון משתנה...

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

אשמח לשמוע מהמומחים איך עושים זאת.

תודה!

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אם זה אייקון שבתוך גופן, זה די פשוט...
אם לא, לא יודע...
מה שכן, את יכולה ליצור לך גופן לבד מהאייקונים האלו!

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

זה לא איקון שבתוך הטקסט. ואני רוצה לשים את זה מעל כותרת.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לכל אייקון תגדירי סימן שונה למשל לאייקון מס' 1 תשימי שטרודל, לאייקון מס' 2 תשימי $ וכו'
אח"כ תעגני את האייקון לכותרת, תגזרי את תו העיגון, ותחפשי @ ותחליפי בתוכן הלוח מעוצב (~c בגרפ. הטילדה ואז c קטנה). ככה תעשי לכל האייקונים

לאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

לכל אייקון תגדירי סימן שונה למשל לאייקון מס' 1 תשימי שטרודל, לאייקון מס' 2 תשימי $ וכו'
אח"כ תעגני את האייקון לכותרת, תגזרי את תו העיגון, ותחפשי @ ותחליפי בתוכן הלוח מעוצב (~c בגרפ. הטילדה ואז c קטנה). ככה תעשי לכל האייקונים

תודה רבה רבה על העזרה!

יש לי בעיה אחת קטנה :(

אין לי מושג איך לכל אייקון תגדירי סימן שונה למשל לאייקון מס' 1 תשימי שטרודל

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

האמת שזה מסובך לי. נראה לי עדיף לעשות ידני :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה