עזרה עזרה דחופה!!!!!כרטיס מצלמה ובו הסרטות חשובות מאד. ארע שגיאה!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש הרבה תוכנות שחזור חלקן יותר טובות וחלקן פחות.
יש כאן רשימה

פעם קרא לי דבר דומה והשתמשתי בדיסק דיגר והכל שוחזר לי, (הגירסא המלאה עולה קצת כסף אבל אפשר לשחזר עם הגירסא החינמית ואם זה עובד ללכת על המלאה או אם זה קצת קבצים לשחזר קובץ קובץ בגירסא החינמית)
https://www.diskdigger.org/diskdigger.zip

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
עכשו הוא כן מזהה אותו?
כן, מצויין
נסו עם תוכנות שחזור
להזהר לא לכתוב כלום על הכרטיס הזה
כל עוד שלא שוחזר החומר (למקום אחר ולא לכרטיס הבעייתי) במלואו
וכל עוד שלא נבדק "כל" החומר המשוחזר (אבל "כל" החומר) שהוא אכן תקין ונפתח

ייי

משתמש חדש
יש לי הסרטות שהסרטתי במסרטה של sony, המסרטה נשברה, וכעת אני מכניסה את הכרטיס במסרטה החדשה, דגם שונה קצת, ומשום מה לא ניתן לראות במסרטה את הסרטים הישנים, יש פיתרון?

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לאחרונה שמענו על אפליקציה חינמית של מיקרוסופט לבעלי וינדוס 10 שעושה את העבודה של השחזור בהצלחה

לאחרונה שמענו על אפליקציה חינמית של מיקרוסופט לבעלי וינדוס 10 שעושה את העבודה של השחזור בהצלחה
אני לא מצליח להוריד את התוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה