דרוש מידע עזרה דחופה בשחזור רב קו

שלומי ברגר

משתמש פעיל
אחרי שהרב קו שלי הושחת, הזמנתי רב קו חדש-משוחזר דרך אתר רב קו אונליין.
כשמזמינים רב קו משוחזר - כל החוזים צריכים לעבור אוטומטית לרב קו החדש,
למעשה, חוץ מכמה שקלים לא שוחזר שום דבר!
היה לי ברב קו הקודם חופשי שנתי והרבה ערך צבור טעון.
מה אני יכול לעשות???
אשמח לכל מידע.
תודה רבה!

מנסה לראות את הטוב.

משתמש רשום
צילום מקצועי
לך למקום שעושים רב קו (מצטלמים) הם יסדרו לך את זה (אני גם הזמנתי רב קו דרך האתר והיה לי חופשי חודשי והלכתי אליהם והם העבירו לי את החופשי חודשי לרב קו החדש.....) אולי זה קצת סיפור ....אבל עדיף מאשר שהחופשי שנתי ילך לפח.....

shani123

משתמש מקצוען

פנייה בדואר אלקטרוני​

מועדף
מענה פרטני למשתמשי אפליקציית רב-קו אונליין ואתר רב-קו אונליין בלבד

ניתן לפנות לתמיכה של רב-קו אונליין בכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
לקבלת שירות פרטני יש לשלוח את הפנייה מהמייל איתו נרשמת לרב-קו אונליין.

שלומי ברגר

משתמש פעיל
לך למקום שעושים רב קו (מצטלמים) הם יסדרו לך את זה (אני גם הזמנתי רב קו דרך האתר והיה לי חופשי חודשי והלכתי אליהם והם העבירו לי את החופשי חודשי לרב קו החדש.....) אולי זה קצת סיפור ....אבל עדיף מאשר שהחופשי שנתי ילך לפח.....
מהפעמים הבודדות שהלכתי לעמדות האלה - תמיד יצאתי מאוכזב כשהם מצאו איזה משהו שולי שחסר לי, ולא היה עם מי לדבר.

שלומי ברגר

משתמש פעיל

פנייה בדואר אלקטרוני​

מועדף
מענה פרטני למשתמשי אפליקציית רב-קו אונליין ואתר רב-קו אונליין בלבד

ניתן לפנות לתמיכה של רב-קו אונליין בכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
לקבלת שירות פרטני יש לשלוח את הפנייה מהמייל איתו נרשמת לרב-קו אונליין.
יש לך מושג תוך כמה זמן הם עונים/מטפלים?
כבר שבועיים שאני משלם כמה נסיעות כל יום במקום חופשי שנתי.

ניסיתי.
היו שם כמה שקלים בודדים וממש לא מה שהיה לי.
טעיתי זה לגבי פרופיל שפג תוקפו לגבי העברת חופשי שנתי הם כותבים שזה אמור לעבור אוטומטי משהו מאד מוזר

מנסה לראות את הטוב.

משתמש רשום
צילום מקצועי
מהפעמים הבודדות שהלכתי לעמדות האלה - תמיד יצאתי מאוכזב כשהם מצאו איזה משהו שולי שחסר לי, ולא היה עם מי לדבר.
התאמת יכול להיות שזה קשור למקום העמדה .....(יותר אכפתיים פחות אכפתיים....) עשיתי פעם אחת רב קו בעזור ירושלים ואוי איזה עצבים חטפתי לא עזרו לי בשום דבר שרציתי, מלבד תמונה מכוערת שיצא משם...;)... אבל בצפון במקום שאני גרה יכולים לשבת איתך שעות עד שזה מסתדר לך ......משהו פסיכי....

גימפעל

משתמש מקצוען
אחרי שהרב קו שלי הושחת, הזמנתי רב קו חדש-משוחזר דרך אתר רב קו אונליין.
כשמזמינים רב קו משוחזר - כל החוזים צריכים לעבור אוטומטית לרב קו החדש,
למעשה, חוץ מכמה שקלים לא שוחזר שום דבר!
היה לי ברב קו הקודם חופשי שנתי והרבה ערך צבור טעון.
מה אני יכול לעשות???
אשמח לכל מידע.
תודה רבה!
חופשי שנתי בגלל כל הזיופים שיש בזה הם מחייבים לבוא לעמדת של רב קו עם כל המסמכים המקוריים.

rivka90

משתמש חדש
הזמתי השבוע רב קו חדש במקום הכרטיס שלי שהיה תקול דרך האתר של רב קו אונליין ,
הכרטיס הגיעה ללא החוזים שהיו בכרטיס הישן , במענה לפניה שלי ענו לי ברב קו שיש לפנות לעמדת שירות ושם יסדרו לי .
ניסיתי לבקש זיכוי לפחות על העלות שהם לוקחים , כל הרעיון שלהם זה לתת שירות עד הבית, ללכת לעמדה יכולתי מיד .
הם ענו לי תשובות מתחמקות למה דבר זה קרה .
ברצוני לברר האם התופעה הזו קורות הרבה (אני יודעת על עוד מקרה אחד כזה) ופה מתואר מקרה נוסף .
הם אומנם לוקחים מחיר סמלי של 10 שקלים , אבל אם זה קורה הרבה אז זה קופה שהם עושים על חשבון הציבור .
אשמח לשמוע אם גם לכם קרה מקרה כזה .

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
הזמתי השבוע רב קו חדש במקום הכרטיס שלי שהיה תקול דרך האתר של רב קו אונליין ,
הכרטיס הגיעה ללא החוזים שהיו בכרטיס הישן , במענה לפניה שלי ענו לי ברב קו שיש לפנות לעמדת שירות ושם יסדרו לי .
ניסיתי לבקש זיכוי לפחות על העלות שהם לוקחים , כל הרעיון שלהם זה לתת שירות עד הבית, ללכת לעמדה יכולתי מיד .
הם ענו לי תשובות מתחמקות למה דבר זה קרה .
ברצוני לברר האם התופעה הזו קורות הרבה (אני יודעת על עוד מקרה אחד כזה) ופה מתואר מקרה נוסף .
הם אומנם לוקחים מחיר סמלי של 10 שקלים , אבל אם זה קורה הרבה אז זה קופה שהם עושים על חשבון הציבור .
אשמח לשמוע אם גם לכם קרה מקרה כזה .
כן בוודאי אני בדיוק חיפשתי כעת מידע מה ניתן לעשות במקרה כזה אני פשוט משתגע מהם לא העבירו לי את החופשי שנתי לרב קו ואני משלם בערך צבור מלא כסף ואני לא מצליח לקבל מהם תשובה ברורה מלהד כך שאני צריך לפנות למקום שממנו הנפקתי את הרב קו כדי שיחדשו לי אני לא מבין זה אמור לעבור אוטומטית מה זה רב קו ומה זה עמדות שירות זה שתי קופות קופה אחת של המדינה מה קורה פה אני משתגע מזה כעת אני צריך להגיע לעמדה בבני ברק ששם כידוע שירות פח אשפה מלבד כך שהדבר גורם לי לטרחה ואין לי זמן לזה לא סתם עשיתי דרך רב קו און לין זה פשוט עושק לציבור

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כן בוודאי אני בדיוק חיפשתי כעת מידע מה ניתן לעשות במקרה כזה אני פשוט משתגע מהם לא העבירו לי את החופשי שנתי לרב קו ואני משלם בערך צבור מלא כסף
איך אתה יודע שלא העבירו?

כי שמעתי בימים האחרונים שיש באג במערכות של חחלק מחברות התחבורה, שמוריד מהערך צבור במקום מהחופשי. ויש לפנות לחברת התחבורה בעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה