עזרה עזרה דחופה- בחברה טוענים שנגמרה האחריות, אבל כשהיתה בתוקף הם התעלמו מהבעיה

ספונטנית

משתמש חדש
רכשתי ראוטר דרך ספק האינטרנט שלי ע"מ לחסוך את השכירות.
הם לא ציינו על המדבקה מתי תום תקופת האחריות ולכן לא שמתי לב בדיוק מתי עובר, מה גם שזכרתי שיש אחריות לשנתיים והחברה אומרת שלשנה.

אחרי כמה חודשים התחלתי לחוות בעיות וניתוקים רבים ברשת, התקשרתי לחברה-שלחו טכנאי.
עשה ריסטרט לראוטר, הראה שזה עובד והלך.
אבל הבעיה לא נפתרה, וכל כמה זמן הייתי ניגשת לראוטר ועושה איפוס
התקשרתי לחברה כמה פעמים, הנציגות בטלפון אמרו לעשות ריסטרט לראוטר ושאולי יש בעיות ברשת שלי (עם סינון-בתחילה האמנתי שבגללו)
ושלחו טכנאים ששוב "לא ראו בעיה" וכנראה זה הרשת...
באיזשהו שלב למדתי ללחוץ לבד על הראוטר בלי לחכות לנציגה על הקו שתנחה אותי לעשות את אותו דבר, ובמקביל עברתי לחברה אחרת בעלת סינון שונה.
אחרי חודשיים ברשת השניה, עם ניתוקים (שגם הם חשבתי שקשורים לסינון)
וחברה שסיפרה על בלאי, נפל לי האסימון שאולי זה בכלל הראוטר.
יצרתי קשר עם החברה,הם מודים שיתכן שזה בלאי של הראוטר אך הם מתנערים מהאחריות בטענה שכרגע "אני לא לקוחה שלהם, והאחריות תמה לפני שבוע וחצי"

לא מעניין אותם גם ההוכחות שהתקלות היו הרבה קודם לכן
ואומרים שכנראה כשהטכנאים היו הראוטר כן היה תקין....

מה עושים???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה