עזרה דחוף.............

• פותח הנושא grap
  • פורסם בתאריך

grap

משתמש חדש
עשיתי מצגת לגן ואני באה לסגור אותו בקובץ AVI והוא שוקל לי 4 ג'יגה
וניסיתי לסגור כקובץ H.264 (שזה שוקל פחות) אבל כל תזוזה במסך נוצר לי פסים הגורמים לטשטוש ,
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.....................................

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י grap;1298994:
עשיתי מצגת לגן ואני באה לסגור אותו בקובץ AVI והוא שוקל לי 4 ג'יגה
וניסיתי לסגור כקובץ H.264 (שזה שוקל פחות) אבל כל תזוזה במסך נוצר לי פסים הגורמים לטשטוש ,
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.....................................

היום היתה מסיבה של הבן שלי וקיבלו את המצגת בדיסק.
והסרט שוקל 4 ג'יגה - זה הזוי
אבל למה זה מפריע?

grap

משתמש חדש
לא נעים לשלוח כזה דבר. (כנראה העורכת של הבן שלך היא לא עורכת מתחילה וזה לא מפריע לה)

shagogo

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ב"ה

למה AVI ?

QuickTime אני עובד רק איתו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה