עזרה - גיבוי תיבת מייל, איך עושים?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
:eek::eek:
זה לא אמור לקחת יותר מכמה דקות..
אילו רציתי למחוק את כל ההודעות זה היה לוקח כמה שניות, אבל מאחר שהתיבה הישנה שלי בעלת תכולה של 17 ג'יגה ואילו החדשה רק 15 ג'יגה, נאלצתי להשאיר שנה אחת בישנה, ולא מצאתי בנקל איך מוחקים באופן סלקטיבי.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אילו רציתי למחוק את כל ההודעות זה היה לוקח כמה שניות, אבל מאחר שהתיבה הישנה שלי בעלת תכולה של 17 ג'יגה ואילו החדשה רק 15 ג'יגה, נאלצתי להשאיר שנה אחת בישנה, ולא מצאתי בנקל איך מוחקים באופן סלקטיבי.
עדיין. זה לא אמור לקחת יותר מכמה דקות, בפרט אם כפי שאתה אומר שזה מתאריך מסויום.
יש במיוחד בשביל דברים כאלו 'מסנן'
אגב, איך יש לך 17 ג'יגה ???

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עדיין. זה לא אמור לקחת יותר מכמה דקות, בפרט אם כפי שאתה אומר שזה מתאריך מסויום.
יש במיוחד בשביל דברים כאלו 'מסנן'
אגב, איך יש לך 17 ג'יגה ???
אשמח לדעת איך יוצרים מסנן למחיקה סלקטיבית של הודעות.
יש לי 17 ג'יגה תודות לאחד הניקים כאן (שכחתי מי זה היה) שהודיע לפני זמן (שנתיים? שלוש?) שיש מבצע של אבטחה של ג'ימייל, ומי שעושה צעדים אלו ואלו במשך אותם ימים יקבל במתנה עוד 2 ג'יגה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אשמח לדעת איך יוצרים מסנן למחיקה סלקטיבית של הודעות.
עושים חיפוש, לדוגמה - הודעות מתאריך מסוים או מעל גודל מסוים,
ואז מוחקים את כולם...
ללא שם.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה