רעיון? עזרה בתכנון דירה קטנה

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ב"ה קנינו על הנייר דירה בגודל 63 מ"ר
אנחנו רוצים לתכנן את הדירה בצורה המיטבית ביותר כדי שנוכל לחיות שם כמה שיותר זמן
אשמח לשמוע הערות, הארות, וכל דבר שיכול להועיל
(המשרד הצמוד לא קשור אלינו)
תודה מראש!
תוכנית.PNG

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בגדול, תכנון ממש נחמד

בגלל הצפיפות הייתי מאחדת את השולחן של הסלון עם השולחן של המטבח ופותחת את החללים זה לזה. כך גם יהיה יותר אור, כי החלון בסלון מאוד מינימלי.

מבטלת את הפינה במטבח (למה בכלל היא קיימת?) מאריכה את השיש אחרי הכיריים, עד לקיר. מבטלת את הקיר ועושה שם את השולחן, או אולי עוד קצת לכיוון החלון.

את הספה מעבירה לקיר ממול, ואולי אפילו ספה פינתית.
נראה לי שהספריה מדי גדולה, אגב.

הופכת את כיוון דלת הכניסה (בגלל העמוד)

מבטלת את הכיור ליד השירותים (הוא כל כך קטן, מתכון לצרות)

באמבטיה, מחליפה בין הכיור לשירותים.

צריך לחשוב על פתרון טוב יותר למכונת הכביסה והייבוש, וכן לכביסה מלוכלכת.

בהצלחה רבה!

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי משנה את המטבח כמו בסקיצה המצורפת .
כל הקטע המסומן למטבח ועושה מטבח פתוח בלי קיר.
השולחן של הסלון קרוב לקיר ואת הספה משלבת עם הספריה .
איך שהשולחן עכשיו זה לא נוח למעבר!
לשנות את כיוון הפתיחה לכניסה .
הייתי מנסה כיוון של שינוי הכניסה לחדר שינה ומכניסה את הפינת כביסה לאמבטיה

המון הצלחות

תיקון.png

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האמבטיה ללא חלון, שירותי אורחים עם.
הייתי מנסה להחליף ביניהם, כמובן שהחדר שינה צריך "להתהפך" בהתאם.
אפשר גם לנסות לחשוב על אופציה שכניסה לשירותי אורחים יהיה מכיוון הכניסה ולא מאיזור החדרים

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
תודה על כל הרעיונות
מה לגבי הגדלים של החדרים?
זה מידי קטן או שאפשר להסתדר ככה

שירה ששששש

משתמש חדש
התכנון בסדר חוץ מהסלון והמטבח לדעתי.
בעיני מאד בעייתי שיש חלון קטן ובודד בסלון אבל במטבח יש חלון ענק + המטבח מאד צפוף לא באמת יהיה ניתן לאכול בפינת אוכל שם..
הייתי מוותרת על הקיר בין המטבח לסלון זה ייתן המון מרחב וגם אוויר ומתכננת את המטבח בצורה כזאת כשהכיורים והכיריים יכולים להשאיר במקום..

קבצים מצורפים

• תוכנית.PNG
    תוכנית.PNG
    2 MB · צפיות: 11

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
התכנון בסדר חוץ מהסלון והמטבח לדעתי.
בעיני מאד בעייתי שיש חלון קטן ובודד בסלון אבל במטבח יש חלון ענק + המטבח מאד צפוף לא באמת יהיה ניתן לאכול בפינת אוכל שם..
הייתי מוותרת על הקיר בין המטבח לסלון זה ייתן המון מרחב וגם אוויר ומתכננת את המטבח בצורה כזאת כשהכיורים והכיריים יכולים להשאיר במקום..
לדעתי מיותר בדירה כ"כ קטנה שולחן במטבח ולידו פינת אוכל
הייתי ממקמת את הפינת אוכל צמוד למטבח, השטח יראה גדול בהרבה

שירה ששששש

משתמש חדש
לדעתי מיותר בדירה כ"כ קטנה שולחן במטבח ולידו פינת אוכל
הייתי ממקמת את הפינת אוכל צמוד למטבח, השטח יראה גדול בהרבה
אני שרטטתי את זה כי זה מה שהיה משורטט במקור..לרב אנשים ירצו לשמור את השולחן הגדול והיפה לשבת

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"ה קנינו על הנייר דירה בגודל 63 מ"ר
אשמח לשמוע הערות, הארות, וכל דבר שיכול להועיל
תודה מראש!
מזל טוב לקנית הדירה שיהיה לכם ישוב טוב בעז"ה
אם יש שיקול למי לתת חלון --לשירותי אורחים או לשירותים כללים --אז עדיף לכללי כמובן גם אפשר להגדיל את המטבח - מצוב סקיצה לשיקולכם

תוכנית - עותק - עותק.PNG

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מזל טוב לקנית הדירה שיהיה לכם ישוב טוב בעז"ה
אם יש שיקול למי לתת חלון --לשירותי אורחים או לשירותים כללים --אז עדיף לכללי כמובן גם אפשר להגדיל את המטבח - מצוב סקיצה לשיקולכם
לדעתי חשוב יותר סלון מוגדר שכיף לבת בו מאשר שולחן אוכל במטבח (אני עם 6 ילדים ויש לנו רק שולחן בפינת אוכל). הילדים מבלים יותר זמן בסלון מאשר באוכל. זו דירה קטנה וכדאי שיהיה איפב לשבת בנוחות

טובה נמרוב

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי משנה את המטבח כמו בסקיצה המצורפת .
כל הקטע המסומן למטבח ועושה מטבח פתוח בלי קיר.
השולחן של הסלון קרוב לקיר ואת הספה משלבת עם הספריה .
איך שהשולחן עכשיו זה לא נוח למעבר!
לשנות את כיוון הפתיחה לכניסה .
הייתי מנסה כיוון של שינוי הכניסה לחדר שינה ומכניסה את הפינת כביסה לאמבטיה

המון הצלחות

צפה בקובץ המצורף 1752719

טובה נמרוב

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כן יש עדיפות למקם את מכונת הכביסה מחוץ לחדר רחצה, מבחינת בטיחות.
באמת מעניין מאד כל האשכול הזה על הדירה הנחמדה שלכם, יש פה בהחלט הרבה על מה לשבת בתכנון, אבל אני חושבת שבאמת צריך קודם כל לבדוק מה הצרכים וההעדפות האישיות שלכם ולתכנן על פי זה! ולכן כדאי לכם מאד לשבת אם מעצבת פנים (זה יכול להיות אני...) שיעשה את זה אתכם... (ואם אתם רציניים בענין אני מעניקה עכשיו פגישה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות! באזור ירושלים 052-760-1959)

נערך לאחרונה ב:

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
כן יש עדיפות למקם את מכונת הכביסה מחוץ לחדר רחצה, מבחינת בטיחות.
באמת מעניין מאד כל האשכול הזה על הדירה הנחמדה שלכם, יש פה בהחלט הרבה על מה לשבת בתכנון, אבל אני חושבת שבאמת צריך קודם כל לבדוק מה הצרכים וההעדפות האישיות שלכם ולתכנן על פי זה! ולכן כדאי לכם מאד לשבת אם מעצבת פנים (זה יכול להיות אני...) שיעשה את זה אתכם... (ואם אתם רציניים בענין אני מעניקה עכשיו פגישה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות!)
תודה על ההצעה
אבל יש לנו כבר מעצבת
רציתי רק לקבל השראות מה לבקש ממנה לשנות

שירה ששששש

משתמש חדש

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי בעייתי מאד ופחות יפה שהדלת לשירותים תהיה צמודה לכניסה..
בעיני דוקא התכנון של כניסה לשירותים מכיוון החדרים הוא האידאלי
בתכנון, האידיאלי הוא המתאים לצרכים
המעלות של שירותים בכניסה לבית, שמשתמשים שאינם בני המשפחה אינם "חודרים" לשטח הפרטי בדירה.
החיסרון, שירותים בכניסה לדירה...

מניפה!

שיינדי שיף
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היום ברוב הדירות החדשות בונים את השירותים בכניסה.
זה שירותי אורחים, לדעתי מאוד נוח שזה בכניסה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה