עזרה בקניית מחשב

משה יאקאב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני רוצה לקנות מחשב לצורכי גרפיקה.
(מחשב שאוכל לפתוח 'פוטושופ' 'אילוסריטור' 'אינדיזיין' 'אטלוק' ו'מאקסטון' ביחד בלי בעיות.)

נפלתי כבר הרבה עם מחשבים, שילמתי יותר ממה שהיה שוה וכדו', הפעם אני מבקש את עזרתכם, אני לא רוצה ליפול:mad:.

השאלות העיקריות:
1. איזה מפרט אתם מציעים?
2. איפה לקנות באינטרנט או בחנות?
3. ובאיזה חנות אתם מציעים?
4. על מה צריך לעמוד מול המוכר? (טיפים)

אני מאמין שיש כאן המון אנשים שיש להם את אותן שאלות כל פעם כשהולכים לקנות מחשב, אז בבקשה אחת ולתמיד, תמלאו את האשכול עם מידע אמין ומועיל. תודה מראש.

התקציב היא: 4.500 ש"ח.

נ.ב. אני חייב את המחשב דחוף.

בתודה מראש

AR

משתמש רשום
באופן עקרוני, יש שתי שיטות לקנות מחשב:

1. לקנות חלקים, לחפש את המחיר הזול ביותר לכל חלק, ואז למצוא מישהו שירכיב ויתקין תוכנות. כרגיל ככה יצא לך הכי זול, אבל אם תהיה לך בעיה, לא תמיד תדע בדיוק למי לפנות.

2. לפנות לחנות מוסמכת שבתנה ותתקין את המחשב בכללותו. העלות תהיה כרגיל יותר גבוהה, אבל יש את היתרון של השרות, חשוב מאד לברר איזה סוג שרות נותנת החנות, כי אם תהיה לך בעיה אתה רוצה שיהיה לך עם מי לדבר.

באיזה איזור בארץ אתה?

בקשר למפרט,תראה כאן: http://prog.co.il/showthread.php?t=7705

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה