כללי עזרה בקבלת החלטה בקנית מדפסת סמסונג

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מדפסת ProXpress M3870FW סמסונג <hr style="color:#BFBFBF; background-color:#BFBFBF" size="1"> קבלתי המלצה על מדפסת
Samsung ProXpress M3870FW סמסונג
במחיר 1500
מה דעתכם?
המפרט הטכני נראה ממש חזק
רק אין לי מידע בקשר לרמת המעברים צבע ( שזה יכול להפיק)
האם יש למישהוא נסיון עם זה?
בתודה מראש

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הקפצה
זה מאוד חשוב לי
מי שיכול לעזור אודה לו מאוד

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי כבר מדפסת לייזר שניה, של חברת סמסונג, הראשונה החזיקה מעמד בערך 3 ש' והשניה שנתיים כל פעם שהמכונה נשברה תיקון עלה בסביבות ה800 שקל כבר חבל על הכסף של התקון עכשו היה לי דגם3185FN אבל כבר לא טובה
ההדפסות היו באיכות טובה לא מאוד חדה.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה רבה
בעיקר חשוב לי לשמוע האם זה מדפיס מעברי צבע אפורים בצורה טובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה