עזרה עזרה בעיצוב!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לשמוע מנסיונכם.
אנחנו לפני שיפוץ רציני וקניית רהיטים חדשים לבית.
הבעיה- החוש העיצובי שלי רדום חזק או אולי לא קיים, ומטעמי תקציב אין באפשרותנו לקחת מעצבת:(
אני יודעת לבחור פריטים יפים אבל שילוב שלהם ושל צבעים בחלל אחד איכשהו יוצא חובבני בסוף.
אני מאוד אוהבת שילוב של אלון מבוקע עם שמנת. הבעיה שאני לא יודעת עם איזה צבעים נוספים ניתן לשלב את זה...
לדוג' אנו רוצים לרכוש שולחם פינת אוכל מעץ אגוז והכיסאות יהיו מעור בצבע שמנת.
אני מאןד מתלבטת באיזה צבע לקנות את הספות... או את שולחן הסלון.
גם אם אלך על דוגמא דומה קשה לי להוסיף לזה צבעים נוספים. אני לא מצליחה להתאים משהו שמשתלב יפה אבל גם קצת שובר.
אשמח לטיפים ועצות ואם יש תמונות כמובן שיעזור בהחלט!

מירימ

משתמש פעיל
בגדול - שילוב של צבע קר יכול להתאים (לדוגמא אפור) אבל רק בנגיעות.
כלומר לא כדאי לך לעצב שולחן אלון מבוקע, כיסאות שמנת וספה אפורה
אבל את יכולה לקנות גם ספה שמנת עם כריות בגון של מוקה-אפור (יש דבר כזה :)

או בכלל ללכת על ריפוד וספה בגוון הזה הקצת יותר אפרפר. (לא אפור)

אני חושבת שמקובל לעשות ספה כמו הריפוד של הכיסאות.
אין לי תמונה להעלות אבל ראיתי כמה דוגמאות ויוצא ממש מרשים!

עד כאן דעתי, לא מקצועית, אבל מקבלת הרבה מחמאות על הריהוט הביתי :)

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בגדול - שילוב של צבע קר יכול להתאים (לדוגמא אפור) אבל רק בנגיעות.
כלומר לא כדאי לך לעצב שולחן אלון מבוקע, כיסאות שמנת וספה אפורה
אבל את יכולה לקנות גם ספה שמנת עם כריות בגון של מוקה-אפור (יש דבר כזה :)

או בכלל ללכת על ריפוד וספה בגוון הזה הקצת יותר אפרפר. (לא אפור)

אני חושבת שמקובל לעשות ספה כמו הריפוד של הכיסאות.
אין לי תמונה להעלות אבל ראיתי כמה דוגמאות ויוצא ממש מרשים!

עד כאן דעתי, לא מקצועית, אבל מקבלת הרבה מחמאות על הריהוט הביתי :)

תודה!!
ממש לא חייב עצות מקצועיות, יפה יכול להיןת גם בלי תעודה:)
חשבתי וגם ראיתי באמת שילוב של אפור וצהוב עם אלון מבוקע משמנת.
הבעיה שלי זה הספות... לא אוהבת ספות שמנות ונפוחות מעור.אוהבת יותר קו נקי מודרני. אפילו בד. ולא דחוף לי שיהיה תואם כיסאטת של פינת אוכל. אבל לא מוצאת משהו שקולע לטעמי: (

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק לא ספות בהירות!!!!!
אלא אם כן לא אכפת לך שיתלכלכו, אחרת כל חבר של ילד שלך יצטרך לעבור סדרת הזהרות
ולכל גיס/חתן שיבוא תצטרכי לומר לא לקרוא עיתון על הספה, כי זה מוריד צבע, ולא לאכל ולא לשתות ולא להניח שום דבר שעלול חלילה....
חבל על הבריאות, שווה לקנות ספה כמה שיותר כהה - במקרה שלך לדוג' צבע אגוז. פרקטי ומונע הרבה כאב לב ולחצים... ;)

מירימ

משתמש פעיל
לי אישית יש ספת בד בגוון שאמרתי לך מוקה-אפור משתלב מעולה עם אלון מבוקע (הכיסאות באותו צבע)
זה ממש לא הצבע הסטנדרטי אבל קיים בהחלט.

הרבה הצלחה :) ועיקר תזכרי שבסופו של דבר מה שיש לך את מתרגלת ואוהבת, וגם אם לא רק "עוילום הזה"....

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי אישית יש ספת בד בגוון שאמרתי לך מוקה-אפור משתלב מעולה עם אלון מבוקע (הכיסאות באותו צבע)
זה ממש לא הצבע הסטנדרטי אבל קיים בהחלט.

הרבה הצלחה :) ועיקר תזכרי שבסופו של דבר מה שיש לך את מתרגלת ואוהבת, וגם אם לא רק "עוילום הזה"....

אשמח לתמונה.
אפילו רק של הצבע שאבין על מה מדובר

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
הספות הם העיקר בבית-
תחליטי על צבע ולפי הספות תתאימי את הקירות והמסביב
לדוגמא
ספות שחורות (כמו שהציעו פה- יותר פרקטי) עם קירות נצנץ כסוף/ שמנת ונברשת קריסטל גבוהה
ספות לבנות עם קירות נצנץ זהב ונברשת עגולה
ספות שחורות ונגיעות של בורדו (אגרטלים/ תמונה של שושנים)

לדעתי ממש אין צורך להתאים את השולחן לספות (זה היה הולך פעם...)
קחי שולחן בכל צבע אבל רק בקטע של הבהיר/ הכהה צריך להתאים
ציינת שאת אוהבת שולחן בצבע שמנת - יהייה צורך בקו בהיר בשאר הבית.
וכו,...
ממש בהצלחה!

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממליצה לך בחום לפנות לאחותי, אלןפה,פשוט יש אנשים שיש להם את זה
היא לוקחת ממש קצת כי היא עדיין לומדת
פשוט תשלחי לה תמונות של הבית והיא תדריך אותך

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לך.
אני מעצבת פנים בתחילת דרכי.
אתן לך כמה טיפים איך אנו עובדות עם לקוחות
א.תגדירי תקציב .וקחי חריגה של 20 אחוז.
שיוצאים החוצה מנסיון יש הרבה פתויים של אנשי המכירות ואת יכולה למצוא עצמיך עם חור בכיס.
ב.הגדירי סגנון אישי.4 עיקרים.(יש עוד).
מודרני הי טק אורבאני -מודרני קר
מודרני קלאסי -חמים יותר
כפרי
אלגנטי - מלכותי.
ג. מהם הצבעים האהובים עליך?
באופן כללי לסלון ניקח צבעים אינטימים ומרגיעים.
ונשלב אותם כקיר כח - קיר אחד דומיננטי שעליו תהיהי כל העין.
אפשר כמובן לצבוע להשים טפט/ צבע וביקר יותר -בריקים או אבן.(ויקרים יותר)
ד. האם יש לך דברים מיוחדים אישים שיכולים לבוא לידי ביטוי בחלל?
לדוג פסנתר תמונות אומניות שונות ועוד.
אל תפחדי אך גם אל תגזימי.
ה.האם אתם אוהבים עמוס ומגוון או נקי ושקט.
רוב התשובות שקיבלנו הן באמצע.
(אך מהו האמצע?האם הסלון יהיה מגוון והחדרים שקטים).
ו.לגבי ספות -כיום נהוג לבחור בספה של שתיים בתוספת כורסה או לחילופין ספת רש
שלוש שתיים אחד -שייך לפעם!
יש עוד שאלות -אבל בנתיים זה נירלי מספיק.

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כללי ברזל באדריכלות ועיצוב מודרני:
''פחות זה יותר''
-אם בתקופה של פעם החלל היה עמוס בניגודים וצבעים
היום החכמה היא לבחור פלטת צבעים של כ 3 -4 צבעים
שלוש מהם ישתלבו בסלון -צבעים חמים ומרגיעים(שחור ולבן הם צבעים נטראלים)
ועוד אחד או שניים יהיו זריקות כתמי צבע באקססוריז /כריות ספה. כיד הדמיון הטובה עליך.
60 אחוז אקססזוריס ו40 אחוז ריהוט - אין צורך להגזים בריהוט!
ממש ככה. גם יותר זול וגם יפה יותר.

מקווה שעזרתי
בהצלחה.
נ.ב. בכונה פירטתי .אני מאמינה שלהרבה אין אפשרות למעצבת
אז... קצת נתתי את מאחורי הקלעים שלנו...

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מילה שלי-
תגווני ,שלבי צבעים ,אל תפחדי להעז!

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה לכולן על הטיפים המחכימים!
רציתי יותר הכוונה לאיזה צבעים יכולים להשתלב עם אלון מבוקע ושמנת. מניחה שמדובר בעוד צבע אחד או שניים להשלמת המראה. פשוט לא מצליחה להתאים משהו שישתלב יפה בעין.

חילזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אלון ושמנת אלו לא ממש צבעים דומיננטים- בעיקרון כל צבע אמור להתאים להם. הריהוט לא צריך לתת את הצבע . מה שיתן את הצבע הם הפרטים המשלימים כמו שטיח,כריות, תמונות, מפה, אביזרי נוי על מדף ועוד...אפשר לצבוע קיר בצבע דומיננטי או טפט.
את צריכה ליצור איזו שהיא פלטת צבעים שאת מתחברת אליה- 2 צבעים דומיננטים והשאר נגיעות צבע. הספה יכולה להיות חלקה בצבע או אפילו באפור אבל עם כריות בצבעים שבחרתם, שטיח, תמונות עם צבעים תואמים לכריות וכו'. אפשר להכניס גם נגיעות של שחור או זהב למשל בשולחן סלוני.
בהצלחה!

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חלזון צודקת.
שחור לבן לרבות האפורים והחומים שבניהם הם די נטראלים
וכל צבע יכול להשתלב טוב( רק תתחברי אליו. זה הכול!).
אם את רוצה הכוונה ספציפית -אז ממליצה על אפור שנוטה כסוף /מוקה בנטיה קלה לזהב
ראי תמונות.

קבצים מצורפים

• פינת אוכל ומטבח.jpg
    פינת אוכל ומטבח.jpg
    KB 60.4 · צפיות: 157
  • פרויקט לירז חזן צילום אורי גרון.png
    פרויקט לירז חזן צילום אורי גרון.png
    KB 648.5 · צפיות: 165
  • ‏‏15-1 - עותק.jpg
    ‏‏15-1 - עותק.jpg
    KB 234.2 · צפיות: 165

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שימוש בזכוכית וצבעים שקופים יעבדו מצוין עם חומרים וצבעים אלו.

בהצלחה.
ואל תשכחי להעלאות תמונה שתיים * אם תרצי.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
במקרה שלך הייתי ממליצה פשוט לחפש בפינטרסט או באתר אחר שיש בו תמונות של עיצוב פנים (אפילו הדמיות) ולחפש תמונות בכיוון שאת מעוניינת. את יודעת שאת רוצה עץ אלון מבוקע? מצוין - חפשי תמונות עם אלון מבוקע ותראי שילובים שאנשים עשו. תוכלי גם לקבל רעיונות שלא חשבת עליהם וגם לדעת מה את לא רוצה. בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה