עזרה בסקצ'אפ

chayalea11

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
אני צריכה למדל רמפות לא מקבילות, מנסה לעשות את זה בסקצ'אפ והוא לא נותן לי לשרטט מישור אלכסוני ולא נותן לי לחבר את הנק בקצה הרמפות, משהו מכיר אולי כלי שיכול לעזור לי בנושא הזה?

chayalea11

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
צרפתי צילום מסך...

קבצים מצורפים

• רמפות.PNG
    רמפות.PNG
    KB 22.9 · צפיות: 60

מירי אור

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני צריכה למדל רמפות לא מקבילות, מנסה לעשות את זה בסקצ'אפ והוא לא נותן לי לשרטט מישור אלכסוני ולא נותן לי לחבר את הנק בקצה הרמפות, משהו מכיר אולי כלי שיכול לעזור לי בנושא הזה?
3ds max ;)

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נראה שהמישורים שלך לא מקבילים לרצפה ...
תנסי לשרטט את המשולש של חתך הצד ואותו למתוח

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מצליח להבין את הבעיה...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

דבי ו

משתמש מקצוען
אני רוצה להעביר חתך מסצק'אפ לאוטוקד. מה לרשום בהגדרות כשמייצאים את הקובץ?

מאיר..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
file
export
...2D graphic
בבחירת סוג הקובץ AutoCAD DWG File (*.dwg)
בחירת שם ותיקיה ו Export

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה