עזרה בסגנוּן פסקה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג למה, אבל המוח שלי כבר לא חושב...
כתבתי עבור לקוח קטע פרסומי לפלייר ומשום מה פיסקה מסוימת עדיין "לא נשמעת לי" ואני לא מצליחה לסגנן אותה כראוי. כל מה שכתוב בה חשוב לצורך העניין והמסר שלה הוא זה שאמור לעבור - רק שהסגנוּן עדיין לא שם...
אשמח לעזרתכם.

זו הפסקה:

לכבוד ראש השנה הסיני, החל השנה בחודש דצמבר בסימן "שנת הדרקון", יש לך הזדמנות לחלוק כבוד למנהגים הסיניים ולהעניק לספקיך בסין מתנה ייחודית שתעשה את ההבדל. אחרי הכל, הניואנסים הקטנים בתרבות, הם אלה שיוצרים אותה וכשאתה נוהג בהם, אתה הופך לחלק ממנה.

ATUK

משתמש רשום
לרגל ראש השנה הסיני, שבשנה זו חל בחודש דצמבר ופותחת את "שנת הדרקון", יש לך הזדמנות לכבד את ספקיך בסין ולהעניק להם מתנה ייחודית שתעשה את ההבדל (זה מתחיל להיות כאן סלנג, אבל עדיין בגדר הסביר). אחריה כל, הניואנסים הקטנים שבתרבויות, הם אלה שיוצרים אותה (את מה? אני מבין שזה סלנג, כגון "אכל אותה" וכד', אבל בכל זאת לא הייתי משתמש בביטוי זה) וכשאתה נוהג בהם (בניואנסים?) , אתה הופך לחלק ממנה. (חלק ממה? מסין? מהתרבות הסינית? לא תודה. או הכוונה ל"אלה שיוצרים אותה"?).

הייתי מציע משהו אחר במקום המשפט האחרון:
כי בסופו של דבר המודעות להבדלי התרבויות היא המפתח להצלחתך!

והנה הכל:
לרגל ראש השנה הסיני, שבשנה זו חל בחודש דצמבר ופותחת את "שנת הדרקון", יש לך הזדמנות לכבד את ספקיך בסין ולהעניק להם מתנה ייחודית שתעשה את ההבדל, כי בסופו של דבר המודעות להבדלי התרבויות היא המפתח להצלחתך!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ATUK;660536:
לרגל ראש השנה הסיני, שבשנה זו חל בחודש דצמבר ופותחת את "שנת הדרקון", יש לך הזדמנות לכבד את ספקיך בסין ולהעניק להם מתנה ייחודית שתעשה את ההבדל (זה מתחיל להיות כאן סלנג, אבל עדיין בגדר הסביר). אחריה כל, הניואנסים הקטנים שבתרבויות, הם אלה שיוצרים אותה (את מה? אני מבין שזה סלנג, כגון "אכל אותה" וכד', אבל בכל זאת לא הייתי משתמש בביטוי זה) וכשאתה נוהג בהם (בניואנסים?) , אתה הופך לחלק ממנה. (חלק ממה? מסין? מהתרבות הסינית? לא תודה. או הכוונה ל"אלה שיוצרים אותה"?).

הייתי מציע משהו אחר במקום המשפט האחרון:
כי בסופו של דבר המודעות להבדלי התרבויות היא המפתח להצלחתך!

והנה הכל:
לרגל ראש השנה הסיני, שבשנה זו חל בחודש דצמבר ופותחת את "שנת הדרקון", יש לך הזדמנות לכבד את ספקיך בסין ולהעניק להם מתנה ייחודית שתעשה את ההבדל, כי בסופו של דבר המודעות להבדלי התרבויות היא המפתח להצלחתך!

קודם ממש לא נעשה בפיסקה שימוש בסלנג...

הפיסקה הקודמת מדבר על "ההבדל" שכאן רק קיבל איזכור.

המשפט "אחרי הכל, הניואנסים הקטנים בתרבות, הם אלה שיוצרים אותה" - הניואנסים הם אלו שיוצרים את התרבות - מה לא ברור?
"וכשאתה נוהג בהם, אתה הופך לחלק ממנה" - חלק מהתרבות הסינית - בדיוק מה שקהל היעד מחפש, להבין יותר את התרבות הסינית ולהראות לספקים הסינים שעובדים איתו כי הוא מכיר, מבין ו"חלק" מהתרבות הסינית - כטקטיקה שיווקית טובה.
מה שהיה חסר לי כאן זה איזשהו אופן לחבר בין 2 חלקי המשפט.

בכל אופן, תודה על הצעתך לשכתוב.
היא נתנה לי כיוון נוסף לשיפור (למרות שמבחינת הלקוחות הניסוח הזה מוצלח מאוד, כי הוא משדר בדיוק את מה שביקשו. הם לא באים ללמד את הלקוח שלהם מה ההבדלים בין התרבויות אלא רוצים שיהיה ער לעובדה שמתנה לכבוד ראש השנה הסיני היא "ניואנס" חשוב בתרבותם והם מעריכים מאוד את מי שנוהג בו).

ATUK

משתמש רשום
הבנתי. כנראה אני לא יכול לכתוב משהו שאני לא מזדהה איתו. ולזה התכוונתי כשכתבתי "לא תודה". כלומר אני לא רוצה להפוך לסיני הנוהג לפי המנהגים הסינים. כמו כן, אני לא חושב שהניואנסים הקטנים הם אלה שיוצרים את התרבות. אבל בהחלט, ייתכן מאוד שיש כאלה שחושבים כך. כמו שיש את האחרים שחושבים כך, יש גם אותי שחושב ומנסה לקורא אחרת. שמחתי שלמרות הכל הצעתי תרמה לך לכיוון נוסף לשיפור הטקסט. בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה