דרוש מידע עזרה במציאת מטפלת רגשית לילדה

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום
אנו מחפשים מטפלת ריגשית מנוסה ומקצועית בירושלים לטיפול ריגשי בילדה בת שש בתחום הוויסות הריגשי לאחר טיפול וויסות חושי של ריפוי בעיסוק
עדיפות באזור נווה יעקב וצפון ירושלים
תודה רבה!!

אמ123

משתמש צעיר
אני עוסקת בדיוק בתחום הזה ולגיל הזה.
תוכלו לפנות ל: ogenlahorim ג'ימייל...

hilasg

משתמש פעיל
רלוונטי עדין?

שלום
אנו מחפשים מטפלת ריגשית מנוסה ומקצועית בירושלים לטיפול ריגשי בילדה בת שש בתחום הוויסות הריגשי לאחר טיפול וויסות חושי של ריפוי בעיסוק
עדיפות באזור נווה יעקב וצפון ירושלים
תודה רבה!!

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כן, אשמח מאוד להמלצה.
+ מישהו שמע על מירי ישראלי?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני מחפשת גם בנוה יעקב,
שמעת על מישהי טובה?
שמעתי כמה המלצות, חלקם הגדול מלאות עד אפס מקום ולא יכולות לקבל
אחת שכן קיבלה, אממ לא יודע אם הייתי ממליץ
בפועל אני חושב שהכי כדאי לנסות את מכון "למרחב" אע"פ שהם ברוממה. הם מקצועיים מאד מלווים בפסיכולוגים וכו'

tarb

משתמש חדש
שמעתי כמה המלצות, חלקם הגדול מלאות עד אפס מקום ולא יכולות לקבל
אחת שכן קיבלה, אממ לא יודע אם הייתי ממליץ
בפועל אני חושב שהכי כדאי לנסות את מכון "למרחב" אע"פ שהם ברוממה. הם מקצועיים מאד מלווים בפסיכולוגים וכו'
ידוע לכן אם יש דרך מושלם הנחה בקופה עבור מטפלת ריגשית?
ביררתי דרך הקופה שלי ואין דבר כזה המושלם.אלא רק פסיכולוגיות ..
מה טווח המחירים ?
תודה

טווח המחירים של מטפלת טובה יכולים להיות אפי' 300 לפגישה של מטפלת טובה. אבל תמיד יש הסדרים מקופ"ח

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
ידוע לכן אם יש דרך מושלם הנחה בקופה עבור מטפלת ריגשית?
ביררתי דרך הקופה שלי ואין דבר כזה המושלם.אלא רק פסיכולוגיות ..
מה טווח המחירים ?
תודה
יכול להיות שלא נקטת במינוח המדויק מבחינת הקופה.
אולי אם תגידי 'מטפלות באומנות' פתאום תגלי שיש.

מיכלולה

משתמש חדש
יכול להיות שלא נקטת במינוח המדויק מבחינת הקופה.
אולי אם תגידי 'מטפלות באומנות' פתאום תגלי שיש.
אשמח אם יש מישהי בקופ"ח כללית שמקבלת החזר עבור מטפלת ריגשית.
לפי מה שהם אמרו לי הם עובדים רק עם רשימה קבועה של נותני שירות (באזור בני ברק) שכולם שם כמובן לא דתיות.
אשמח לעזרה ממישהי מכללית שכן מכירה דרך לקבלת החזר לא מרשימת נותני השירות.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה