אינדיזיין עזרה בייבוא וורד מעוצב מורכב!

מכון "יראו וישמחו"

דוד ד. | משתמש סופר מקצוען!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שלום וברכה,
קיבלתי קובץ לעימוד עם טקסט ומלא תמונות שצריך לשלב תוך כדי, מכיון שאני לא בקי באינדיזיין בכלל [אני באמצע הקורס של פרוג...] החלטתי לעמד את זה בוורד, להכין שערים כותרות וגרפיקה בפוטושופ, ואח"כ לייבא לאינדיזיין.
השאלה שלי איך עושים את זה בצורה יעילה ומקצועית מכל הכיוונים, הן בלחשב את הגדלים נכון וכו' וכו'
והכי חשוב! איך לייבא את זה באופן הכי טוב שזה ישמור את כל הפרטים באיכות הכי גבוהה ובסדר שקיים בוורד!!!
ואולי כדאי להמיר לPDF ואז לייבא?? [הבעייה שניסיתי משהו בקטנה וראיתי שזה לא שומר באיכות טובה בכלל!!!!]...

א'קיצע'ר כל מי שיש לו איזה פיסת מידע בנושא אשמח מאוד שיחכים אותנו!

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

מכון "יראו וישמחו"

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מעמד בוורד בלי שערים ורקעים וברצוני לייבא אחר כך לאינדיזיין את הקובץ וורד ואת השערים וכו' השאלה איך עושים זאת בצורה יעילה כמו שכתבתי בארוכה!
אשמח אם תוכלו לתייג אנשים מומחים שיבואו לכאן לעזרה!

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מעמד בוורד בלי שערים ורקעים וברצוני לייבא אחר כך לאינדיזיין את הקובץ וורד ואת השערים וכו' השאלה איך עושים זאת בצורה יעילה כמו שכתבתי בארוכה!
אשמח אם תוכלו לתייג אנשים מומחים שיבואו לכאן לעזרה!
ממליץ בחום לא להתחיל אפי' לרגע עם וורד, רק עם אינדיזיין, במיוחד כאשר מדובר ב"טקסט ומלא תמונות", פשוט לומדים עם העבודה.

מכון "יראו וישמחו"

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ממליץ בחום לא להתחיל אפי' לרגע עם וורד, רק עם אינדיזיין, במיוחד כאשר מדובר ב"טקסט ומלא תמונות", פשוט לומדים עם העבודה.
העניין הוא שאני שאני בקושי יודע להתעסק עם אינדיזיין, כמו שציינתי אני בקורס של פרוג אך עדיין לא הגענו לאינדיזיין.
מה כבודו ממליץ לעשות בכל זאת??

מכון "יראו וישמחו"

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
או לקפוץ למים ולעמד באינדיזיין או להעביר את העבודה למי שכבר יודע לעמד
בוא נלך ברעיון על האפשרות השנייה
העניין הוא שזה ספר שלקחתי לעריכה תורנית וקיבוץ וסידור של כל המסמך מ0 ל100 העניין הוא שאם אני נאלץ לתת אותו לעימוד אני לא ירוויח כסף בכלל ואולי אף אפסיד!
השאלה היא האם יש מישהו שיכול לקחת את העבודה במחיר מתחשב
בנוסף אני מכין את כל הגרפיקה והשערים, הרעיון הוא רק לבנות את זה באינדיזיין ולשלוח לי
כי כל השאר כבר מוכן!
אם לא שזה עניין של זמן הייתי יושב בעצמי ולומד איכשהו לאלתר באינדיזיין!

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
העניין הוא שזה ספר שלקחתי לעריכה תורנית וקיבוץ וסידור של כל המסמך מ0 ל100 העניין הוא שאם אני נאלץ לתת אותו לעימוד אני לא ירוויח כסף בכלל ואולי אף אפסיד!
'עריכה' ו'עימוד' הם שני אגפים שונים.
וממילא תשלומים שונים.
נכון, לפעמים יש מכון שלוקח פרויקט קומפלט 'מהדפדפת ועד החנות', אבל התמחור תואם לעבודה.
אם אתה מפסיד מהעברת העבודה למעמד מנוסה - משהו כאן לא נכון בתמחור!

מכון "יראו וישמחו"

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
'עריכה' ו'עימוד' הם שני אגפים שונים.
וממילא תשלומים שונים.
נכון, לפעמים יש מכון שלוקח פרויקט קומפלט 'מהדפדפת ועד החנות', אבל התמחור תואם לעבודה.
אם אתה מפסיד מהעברת העבודה למעמד מנוסה - משהו כאן לא נכון בתמחור!
יכול להיות שאתה צודק אבל כמו שהזכרת לקחתי את זה כחבילה
השאלה היא מי יכול לבוא במחיר מתחשב במיוחד אחרי שאני מביא לו את כל החומר והגרפיקה מוכן רק לבנות את האינדיזיין

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אם אתה מכין הכל בוורד אתה לא צריך אינדיזיין כל כך
אפשר גם באקרובט לשתול עמודים לפי הסדר שתרצה

אבל רואים שיש לך בעיה בתמחור קשה מאוד וחבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה