כללי עזרה בהמחשה

s12d12

משתמש רשום
האם יש מישהו שיכול לעזור לי להעמיד את הקובץ המצורף להמחשה. או להסביר לי בדיוק איך עושים את זה.
זה די דחוף לי.
תודה מראש.

קבצים מצורפים

• ספר תורה.jpg
    2.1 MB · צפיות: 10

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראשית, להדפיס (על A4), לגזור, לקפל ולהבין איך זה נראה בתלת מימד.
כל עוד אין לך תמונה בראש של איך בדיוק זה אמור להיראות, לא תוכל ליצור הדמייה.

s12d12

משתמש רשום
אני אישית יודעת איך זה יראה, אני לא יודעת לעשות הדמיה (האמת גם לא לקופסא רגילה)

סימן טוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תעשי מה שנעמה הציעה, תבני את זה הפוך (כלומר הלבן בחוץ), תצלמי, תצרבי בפוטושופ ואז תלבישי על זה את הגרפיקה. זה נשמע מסובך אבל אם תתחילי תראי שזה רץ.

s12d12

משתמש רשום
אני ינסה. תודה.
חשבתי שיש איזה סטייל, או משהו כזה שבונה מיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה