עזרה בהגדרות למחשב

חיימקוש

משתמש מקצוען
אני לא מצליח לעשות שהתמונה בשולחן עבודה תתחלף אוטומטי כל יום מחשב LANOVO ווינדוס 10

חיימקוש

משתמש מקצוען
אולי בגלל חסימה של נט פרי
מוזר כי במחשב אחר שהוא גם על נט פרי רק ווינדוס 11 מתחלף לי אוטומטי בלי להוריד שום תוכנה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למיטה ידיעתי - תלוי גם ברשיון הווינדוס- אם הוא פרו או רגיל / קבוצתי - ברגיל ובקבוצתי - למיטה ידיעתי זה לא עובד
יתכן שיש שיודעים יותר ממני וראו שעובד - אבל זה המכנה המשותף שמצאתי במחשבים שלא עבד אצלם

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
למיטה ידיעתי - תלוי גם ברשיון הווינדוס- אם הוא פרו או רגיל / קבוצתי - ברגיל ובקבוצתי - למיטה ידיעתי זה לא עובד
יתכן שיש שיודעים יותר ממני וראו שעובד - אבל זה המכנה המשותף שמצאתי במחשבים שלא עבד אצלם
לי יש רגיל ועובד מצויין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה