עזרה בבחירת תת התמתחות בהנדסאי מחשבים

• פותח הנושא tuty
  • פורסם בתאריך

למה לדעתכם עדיף

• 1. פרונט אנד

הצבעות: 16 47.1%
  • 2. מערכת משובצת מחשב

הצבעות: 2 5.9%
  • 3. בינה מלאכותית

הצבעות: 19 55.9%
  • 4. שבבים

הצבעות: 5 14.7%
  • בבקשה תסבירו למה!!!

הצבעות: 1 2.9%

• סה"כ מצביעים
    34

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה ממש לא נכון
בסמינר החדש המדובר פה, אני יודעת שיש כבר כמה בנות מהשנה שמשובצות בעבודה דרכם.
כשבקושי גמרו.....
מבחינה דתית יש להם כללים מאוד ברורים
לא יודעת מה היה פעם היום הם מאוד עומדים על זה על לפחות 3 בנות ביחד וכו'
הם ממש קשובים לשמוע את הצרכים של הבנות גם של בת שלא הולכת כי הרב אמר לה לא ללכת....
והם לא מגיעים להחליף את התעודה של מה"ט אלא להוסיף לימודים שבד"כ למדו רק לתואר ולכן הלימודים זה מתמטיקה וכו'.
ואני ממש לא מגיעה מטעמם רק חבל על בנות שיורדות מזה סתם כי שמעו נתונים שגויים....
כנראה רק מהחדש:(
כי אני מכירה בת שסיימה שנה ג והיא מה3 בנות שנבחרו להשמה וחוץ מעבודות לא רלוונטיות הם לא דואגים לה לכלום!!!!

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה ממש לא נכון
בסמינר החדש המדובר פה, אני יודעת שיש כבר כמה בנות מהשנה שמשובצות בעבודה דרכם.
כשבקושי גמרו.....
מבחינה דתית יש להם כללים מאוד ברורים
לא יודעת מה היה פעם היום הם מאוד עומדים על זה על לפחות 3 בנות ביחד וכו'
הם ממש קשובים לשמוע את הצרכים של הבנות גם של בת שלא הולכת כי הרב אמר לה לא ללכת....
והם לא מגיעים להחליף את התעודה של מה"ט אלא להוסיף לימודים שבד"כ למדו רק לתואר ולכן הלימודים זה מתמטיקה וכו'.
ואני ממש לא מגיעה מטעמם רק חבל על בנות שיורדות מזה סתם כי שמעו נתונים שגויים....
אין חולק על כך שלקמא טק יש השמה טובה, כל שנה יש בנות שמשובצות דרכם במקומות הכי טובים והם אכן שומרים על הכללים (זה סיפור שלא נשמע הגיוני לקמא טק) אבל זה בד"כ לא עולה על 10 אחוז, הבעיה היא כמו שכתבתי :
QUOTE="geekית מחשבים, post: 9498894, member: 78996"]
ני חושבת שחשוב להשקיע בתוכנית של קמא טק אבל חשוב גם לא לשים את כל הביצים בסל אחד, נתקלתי בבנות שהשקיעו את כל המשאבים שלהם באלגוריתמיקה ומערכות הפעלה ונשארו בסוף בלי כלום ביד.
אל תשכחו ש90 אחוז מהבנות עובדות בסוף כFull Stack\ Front End\ Back End
[/QUOTE]

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
וסתם ככה מישהו יכול להסביר לי מה ההבדלים בין פרונט למערכת משובצת מחשב?
מה ההבדלים בפועל מה עושים בכל אחד מה לומדים בכל אחד וגם במה יש יותר עבודה ואיפה השכר יותר גבוה

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
כי זו היתה קבוצה של תוכנית אדוה ל"מחוננות"
ממש לא!! הקבוצה שלא תחת קמאטק זו הקבוצה של פרונטאנד כל השאר נחשבות לאולטרה קוד והם תחת קמאטק את הקבוצה של המחוננות בכלל לא פותחים כי ראו שהיא לא שווה

ירושל

משתמש מקצוען
סתם ככה מישהו יכול להסביר לי מה ההבדלים בין פרונט למערכת משובצת מחשב?
פרונט אנד הוא צד הלקוח בפיתוח אתרים.
המגמה נקראת משום מה פרונט, אבל בעצם היא פול סטאק - בק-אנד (צד השרת) + פרונט אנד.
משתמשים בשפות "עיליות" כמו C#, Angular, React, Java.
מערכות משובצות - embedded systems - הן מערכות שקרובות לחומרה ופועלות בזמן אמת. בד"כ נכתבות בשפות כמו C, C++, ויש הרבה דגש על יעילות מבחינת משאבים וזמן ריצה.

נחמה קליפ

משתמש חדש
מאד חשוב לי לדעת
מה לדעתכם עדיף?
פרונאנד עם קמהטק
או משובצות בלי קמהטק
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה