עיצוב עזרה בבחירת צבע שיש

Israel.ישראל

משתמש רשום
היי ממש אשמח ךעזרה בעיצוב המטבח ..מאד אהבתי את המטבח אבל יצא לי קצת ניגודים בצבעים בין האי. הריצוף .והמטבח. צריך המלצה לצבע שיש וראיונות איך ליצור את החיבור
..תודה

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230802-062626_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230802-062626_WhatsApp.jpg
    KB 217.5 · צפיות: 124

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוא נעשה הפרדה קטנה, בעצם למטבח הלכתם על שלושה צבעים, לבן פורמייקה חזית, עץ לשולחן, ויטרינה מעל השיש, וחיפוי הנישה שחור לאי, ומסגרת ויטרינה. שילוב מושלם! בריצוף יש לנו גוון נוסף אפור עם גידים לבנים, סה"כ ארבעה צבעים.

אני לא הייתי מכניסה למטבח צבע נוסף (לא אפור כמו הריצוף, ובטח שלא גוון נוסף להנ"ל) זה יראה קִיטְשִׁי מידי!

לכתחילה יכולתם ללכת על ריצוף בגווני הלבן חום, ואז זה היה משתלב פצצה (עם שלושה צבעים בלבד).

עכשיו שהלכתם על אפור, לא הייתי מערבבת ביניהם על חשבון החגיגה במטבח (ארבעה צבעים למטבח), בסופו של דבר העין תופסת את המטבח כיחידה אחת נפרדת, ואת הריצוף כלווי כללי לבית.

הכי נכון ללכת על שיש שחור כדוגמת האי, מה שבדרך כלל עושים במקרה של שיש ואי, מה גם שהשחור ישתלב לכם יפה עם מסגרות הוויטרינה, אפשר גם להוסיף ברז שחור תואם, והוא גם ישתלב היטב עם התנורים והמקרר, כמובן אני מתכוונת שתלכו על מכשירי חשמל שחורים ולא נירוסטה (כסף), הכסף יכניס לנו צבע נוסף למטבח.

אופציה שניה, ללכת על שיש פורצלן בגוון עץ, (או בוצר עץ אמיתי במקום שיש), לסגור את כל הנישה בסגנון הזה, ולהתחבר לסגנון של השולחן, במקרה הזה הייתי ממליצה להתאים פיזית (חתיכת שיש מול חתיכת פורמייקה), את השיש עם דוגמה מהפורמייקה, אם זה יראה בגוון שונה זה יצא מוזר.

נערך לאחרונה ב:

Israel.ישראל

משתמש רשום
בוא נעשה הפרדה קטנה, בעצם למטבח הלכתם על שלושה צבעים, לבן פורמייקה חזית, עץ לשולחן, ויטרינה מעל השיש, וחיפוי הנישה שחור לאי, ומסגרת ויטרינה. שילוב מושלם! בריצוף יש לנו גוון נוסף אפור עם גידים לבנים, סה"כ ארבעה צבעים.

אני לא הייתי מכניסה למטבח צבע נוסף (לא אפור כמו הריצוף, ובטח שלא גוון נוסף להנ"ל) זה יראה קִיטְשִׁי מידי!

לכתחילה יכולתם ללכת על ריצוף בגווני הלבן חום, ואז זה היה משתלב פצצה (עם שלושה צבעים בלבד).

עכשיו שהלכתם על אפור, לא הייתי מערבבת ביניהם על חשבון החגיגה במטבח (ארבעה צבעים למטבח), בסופו של דבר העין תופסת את המטבח כיחידה אחת נפרדת, ואת הריצוף כלווי כללי לבית.

הכי נכון ללכת על שיש שחור כדוגמת האי, מה שבדרך כלל עושים במקרה של שיש ואי, מה גם שהשחור ישתלב לכם יפה עם מסגרות הוויטרינה, אפשר גם להוסיף ברז שחור תואם, והוא גם ישתלב היטב עם התנורים והמקרר, כמובן אני מתכוונת שתלכו על מכשירי חשמל שחורים ולא נירוסטה (כסף), הכסף יכניס לנו צבע נוסף למטבח.

אופציה שניה, ללכת על שיש פורצלן בגוון עץ, (או בוצר עץ אמיתי במקום שיש), לסגור את כל הנישה בסגנון הזה, ולהתחבר לסגנון של השולחן, במקרה הזה הייתי ממליצה להתאים פיזית (חתיכת שיש מול חתיכת פורמייקה), את השיש עם דוגמה מהפורמייקה, אם זה יראה בגוון שונה זה יצא מוזר.
וואו תודה על התגובה המושקעת !
אני באמת חושב שנלך על השחור .כי האופציה השניה נראה לי הצבע עץ מדי השתלט על המטבח...השאלה עכשיו עד לאן להגיע עם השיש השחור ? כדאי לעלות איתו גם על החלון כולל המשקוף ? כאילו שיראו לייד העץ במסגרת של הווטרינה שחור במקביל ?

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו תודה על התגובה המושקעת !
אני באמת חושב שנלך על השחור .כי האופציה השניה נראה לי הצבע עץ מדי השתלט על המטבח...השאלה עכשיו עד לאן להגיע עם השיש השחור ? כדאי לעלות איתו גם על החלון כולל המשקוף ? כאילו שיראו לייד העץ במסגרת של הווטרינה שחור במקביל ?
תודה ! הייתי עולה עם השיש (השחור) בחזית כולל הפינות (אפשרי גם שיש לבן חלק, לטעמי פחות טוב).

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה