עזרה באנימייט

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כמה שניות עושים בדר"כ בין אובייקט לאובייקט, כמה שניות נותנים לכל אובייקט?
ואיפה האופסיטי נמצא?
גרסת CC 2019
תודה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את מדברת על הנפשת לוגו?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממה שאני יודעת הנפשה של לוגו בערך 6 שניות סהכ

העין האנושית לא קולטת תנועה פחות מ12 פריימים לשניה

מכיוון שאני בעצמי לא מבינה בזה אם הייתי במקומך הייתי צופה בלוגואים קיימים מוצלחים של חברות גדולות ומנסה להבין משם .. אפשר להוריד גיף ולפרק אותו כדי להבין מרחק ותזמון. אם תמונה מסויימת בגיף מפורק מופיעה פעמיים זה בדרכ אומר שהיא מככהבת 2 פריימים מתוך ה24 בשניה.

בטוחה שיש כאן מי שיענה טוב יוצר ממני ומחכה לסולידית וסטודיו בסקרנות

בנוגע לאופסיטי זה נקרא אלפא באנימייט, לא?

Screenshot_20200901-165151_Chrome.jpg

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה רבה.
לוגואים/ פרסומות קצרות.
אה, זהו זה ההיה נראה לי שזה אלפה ניסיתי אבל זה לא כמו באופסיטי - שזה עולה לאטלאט באחוזים מ-0 ל-100?! - ככה זה היה נראה שזה קופץ מ-0 ישר ל- 100.

אשמח לעוד תשובות.

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הנה זה מה שאני באמצע להנפיש.
מישהי יכולה להסביר לי למהההההה זה רץ כ"כ מהר??? - זה על 5-6 שניות הפרש בין כל אחד, והכיתוב שבכללל רץ הוא על 10 שניות.
ואת האפקטים של אלפה שעשיתי בכלל לא שמים לב אליהם -(עשיתי למסגרת, לאביזרים, ועוד)
גיפ-סגור.gif

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וזה אותו קובץ אבל עשוי בפוטושופ, (אולי יעזור להבין יותר מה הולך...)
גיפ-בפוטושופ.gif

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא לכאורה קל יותר באפטר?

אני לא ככ מבינה ב2 התוכנות האלה (עדיין!) אבל אולי עם צילום מסך יהיה יותר קל להבין למה זה רץ אולי זה לא 2 פריימים לקי אולי זה לא על 24 לשניה.. אבל אם רואים צילום מסך זה בדרכ קל יותר להבין

מתוק הלוח

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה רבה.
את אפטר למדתי אבל פחות התחברתי.
צודקת. אצרף צילום מסך.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה להבין ונראה לי שההתיחסות שלך למספר הפריימים לשניה לא נכונה ולכן יוצא לך מהיר ולא הגיוני
כל שניה זה 25 פריימים, ז"א שכדי שיראו את האלפא את צריכה 10-15 פריימים בין נקודת אפס לנקודת 100 מלאה
וכדי שיראו את האנימציה את צריכה לכל חלק לתת מנוחה של 60-75 פריימים לפני שהחלק הבא מגיע
זה מה שעשית?
בקשר לאלפא, אני רואה שהסתדרת :)
דרך אגב, עיצוב מדליק!

מלכי שפירא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קודם כל, באפטר הרבה יותר קל וגם יכול לצאת יותר יפה, אז חבל....
דבר שני, אל תעבדי על פריימים, תעבדי לפי זמן, נניח 5-6 שניות, וכמו שסטודיו פלאש אומר/ת בכל שניה יש 25 פריימים

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה נראה שיש אצלה 30 פריימים בשניה? נתכוונתם שהיא תכוון ל25? אני לא מבינה בתחום בכלל.. באנימציית דמויות מנפישים על 30 או 24 וזה משנה לגמריי תחישוב פריימים.. 25 פריימים לשניה ולמעשה כל סכום אחר נחשב 'אקזוטי' חחח
בוואקסייקל למשל ב24 פריימים זה מאד קל לחשב איפה כל פוזה נמצאת לדוג קונטקט יהיה ב1 13 ו25 יעני כל 12 פרימיים עושים צעד. זה גם הזמן שלוקח במציאןת לעשות צעד חצי שניה ושניים בשניה. כל ה4 תנוחות האחרות פשוט חוצים ומוצאים הpass באמצע הקונטקט בפריים 7, הlow בין הפס ולקןנטקט בפריים 4

סטודיו פלאש תמיד מרתק לקרוא מה שיש לך לומר.. מאירה את עינינו וזה לא מובן מאליו התשובות המנומקות שלך ושל סולידית הזמן וההשקעה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם מעבירים ל30 פריימים כל החישוב משתנה.. בהליכה

אז בטח גם בהנפשת לוגו. זה מעבר אלי לגמריי :)

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מנסה להבין ונראה לי שההתיחסות שלך למספר הפריימים לשניה לא נכונה ולכן יוצא לך מהיר ולא הגיוני
כל שניה זה 25 פריימים, ז"א שכדי שיראו את האלפא את צריכה 10-15 פריימים בין נקודת אפס לנקודת 100 מלאה
וכדי שיראו את האנימציה את צריכה לכל חלק לתת מנוחה של 60-75 פריימים לפני שהחלק הבא מגיע
זה מה שעשית?
בקשר לאלפא, אני רואה שהסתדרת :)
דרך אגב, עיצוב מדליק!
תודה, איזה כיף מחמאה ממישהי כ"כ מקצועית בתחום זה שווה:)
-
כן מצאתי איפה עושים את האלפא,
-
בקשר לציר זמן- לפריימים, מה יכולה להיות הבעיה??,( אולי לא פתחתי את הקובץ נכון?, פתחתי תאמת על פורמט אחר.)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שאני רוצה, לעבוד על שניות,למה הציר זמן לא על שניות? מה יכולה להיות הבעיה?
באנימייט ציר הזמן על פריימים מהסיבה ששניה זה המון זמן וניתן להכניס בתוכה 25 פעימות תנועה!
ולכן העבודה הנכונה יותר זה לעבוד על 25 חלקים של שניה בצורה מסודרת
אפשר לראות את מספר השניות מעל מספר הפריימים:
1599028343190.png

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
באנימייט ציר הזמן על פריימים מהסיבה ששניה זה המון זמן וניתן להכניס בתוכה 25 פעימות תנועה!
ולכן העבודה הנכונה יותר זה לעבוד על 25 חלקים של שניה בצורה מסודרת
אפשר לראות את מספר השניות מעל מספר הפריימים:
צפה בקובץ המצורף 720318
תודה רבה, הבנתי למדתי משהו חדש באנימייט :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה